امروز

شنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۰:۲۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

رهام طهماسبی بیرگانی نایب رئیس و دبیر هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای شهرستان مسجدسلیمان در پیامی فرارسیدن روز تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد و رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت ، ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود.

از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرارگیرد.

 

اینجانب فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، مربیان ، ورزشکاران ، داوران ، پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی و کلیه حامیان ورزشی شهرستان ورزش دوست مسجدسلیمان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نمایم.

 

 

رهام طهماسبی بیرگانی

 

نائب رئیس و دبیر هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای شهرستان مسجدسلیمان

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی