امروز

شنبه, ۹ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۳:۰۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

فرماندار شهرستان امیدیه خبرداد: تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات سالم در شهرستان اندیشیده شده است:به گزارش خبرنگارما ازامیدیه سیدمهران رفیعی فرماندارشهرستان امیدیه دراین باره گفت: داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در موعد تعیین شده برای دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند

فرماندار شهرستان‌ امیدیه با بیان اینکه کلیات زمانبندی برگزاری انتخابات های سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی وزارت کشور ابلاغ شده است.وی افزود: داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا طبق تبصره ۳ ماده ۳۰ قانون ، در موعد تعیین شده طبق زمانبندی برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینیه اقدام نمایند.

رفیعی ادامه داد: ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: داوطلبان این دوره از شوراها در شهر و روستا باید برای دریافت گواهی سوء پیشینه در موعد مقرر که به تفکیک برای شهرها و روستاها تعیین شده( برای شهرها از ۲۰ آذر تا ۲۵ اسفندماه سالجاری و برای روستاها از ۱۶ دی ۹۹ تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۰) اقدام کنند.

نماینده عالی دولت درامیدیه اظهارکرد: برنامه ریزی لازم‌برای ایجاد بستری امن ، سالم و قانونی برای برگزاری انتخابات در شهرستان انجام شده است.

رفیعی درپایان گفت: کلیات زمانبندی برگزاری ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی وزارت کشور مشخص شده و طبق این زمانبندی، فرایند انتخابات طی می شود.

 

خبرنگار ناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی