امروز

یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۷:۳۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

گروه استان‌ها-مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه ولی عصر(عج ) خوزستان گفت: جریان تحریف حقایق یا تحقیر پیشرفت‌ها، زمینه ساز تحریم کشور است؛ با زبان هنر و ارائه هنرمندانه قابلیت‌های انقلاب، می‌توانیم این جریان را در کشور ناکام سازیم.

عادل نوروزیان، با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب درباره خطر جریان تحریف در کشور اظهار داشت: هنر متعالی نقش بازدارنده ای در مقابله با خطر تحریف واقعیت‌ها از سوی دشمن دارد. رسالت هنرمند انقلابی ثبت صحیح وقایع با زبان هنر و رسوا کردن جریان تحریف است.

وی افزود: اگر واقعیات و پیشرفت‌های انقلاب را به زبان هنر که زبانی قابل فهم برای عموم مردم است، ثبت و ارائه کنیم قطعاً دشمن نمی‌تواند با تحقیر دستاوردهای ملت در رسانه‌های جمعی اردوگاه خود، زمینه تحریف توانمندی‌ها و به دنبال آن تحریم‌ها را پیدا کند.

مسئول بسیج هنرمندان سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: در نقطه مقابل جریان انقلابی، هنر و هنرمند غیرمتعهد است که می‌تواند با ابزار هنر به سادگی ملتی را از درون تهی، از خود بیگانه و خود کوچک پندار کرده و نقاط قوت را ضعف و جامعه را به سمت پذیرش وابستگی و تحریم پیش ببرد.

وی در ادامه با اشاره به ایام دهه امامت و ولایت گفت: فرهنگ غدیر و امامت بالاترین مفهوم در هدایت جامعه بشری است و رسالت هنرمندان در حوزه غدیر جهانی و انسانی است بنابراین باید با زبان هنر که یک زبان بین المللی است، مفهوم انسان ساز و رهایی بخش غدیر را به جامعه تشنه امروز نشان دهیم.

نوروزیان با اشاره به اقدامات این سازمان در ایام عید غدیر عنوان کرد: بسیج هنرمندان در این زمینه اقداماتی نظیر بازسازی واقعه غدیر جهت انتشار در بستر فضای مجازی و رسانه، برگزاری جشنواره شعر مجازی غدیر و تجلی خورشید، برگزاری مراسمات جشن توسط هنرمندان و پخش زنده در شبکه‌های اجتماعی شهرستان‌ها، تولید مجموعه‌های متنوع خوشنویسی و طراحی توسط هنرمندان استان با موضوع غدیر و … را متناسب با شرایط بیماری کرونا در استان در دست انجام دارد.

وی به نقش بسیج هنرمندان در دفاع از آثار هنری گفت: بسیج هنرمندان از آثار و تلاش‌های هنرمندان در بخش‌های مختلف هنری با موضوع غدیر حمایت می کند.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  ارائه هنرمندانه قابلیت‌های انقلاب اسلامی می‌تواند جلوی تحریف حقایق را بگیرد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی