امروز

جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۳:۳۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان با اشاره به اینکه تنها ۳ شهر خوزستان نارنجی هستند، گفت: محدودیت کرونایی تا ۶ دی ماه تمدید و ادارات و بخش خصوصی باید پرسنل خود را کاهش دهند.

به گزارش شبکه خبری خوزستان ، رضا نجاتی عصر دیروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تداوم محدودیت‌های کرونایی تا ۶ دی ماه اظهار داشت: این محدودیت‌ها مطابق وضعیت شهرها اعمال می شود. ۳ شهر اهواز، آبادان و بهبهان وضعیت نارنجی دارند و سایر شهرها وضعیت مطلوبی دارند. این محدودیت‌ها با هدف قطع زنجیره انتقال کرونا است.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان گفت: ساعات اداری در شهرهای نارنجی از ساعت ۸ تا ۱۳:۳۰ و در سایر شهرستان‌ها از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ محاسبه می‌شود.

وی بیان داشت: در ۳ شهر نارنجی استان، مشاغل گروه‌های یک و ۲ مجاز به فعالیت هستند اما مشاغل گروه ۳ و ۴ اجازه فعالیت ندارند. در شهرستان‌های زرد نیز مشاغل گروه‌های یک و ۲ و ۳ مجاز به فعالیت و مشاغل گروه ۴ همچنان تعطیل هستند.

این مقام مسئول اظهار داشت: در شهرستان‌های نارنجی ادارات، شرکت‌های دولتی و خصوصی با یک‌سوم کارکنان و مابقی به صورت نوبت‌کاری فعالیت خواهند کرد اما ادارات خدمات‌دهنده ضروری مانند بانک‌ها باید با ۵۰ درصد کارکنان در محل کار حاضر باشند.

نجاتی بیان کرد: در شهرستان‌های زرد نیز دو سوم کارکنان ادارات و شرکت‌های دولتی و خصوصی در محل کار حاضر می‌شوند و مابقی به صورت نوبت‌کاری فعالیت خواهند کرد و ادارات خدمات‌دهنده ضروری مانند بانک‌ها نیز با صد درصد ظرفیت کارکنان، فعال خواهند بود. در شهرهای نارنجی خودروهای با پلاک بومی اجازه خروج و خودروهای با پلاک غیربومی اجازه ورود ندارند.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی