امروز

سه شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۱:۴۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

وظیفه اصلی دولت و مسئولان ورزش کشور این است که اشتیاق به ورزش و روح ورزشکاری و ورزش خواهی را در مردم زنده کنند.(مقام معظم رهبری)

حضور ‌مجدد و غیرتمندانه تیم‌ شیران زاگرس در لیگ برتر فوتبال را به بازیکنان ، کادرفنی ، تماشگران پرشور و مردم فوتبال دوست مسجدسلیمان ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.یکی از مزایای حضور تیم های شهرستانی در لیگ برتر فوتبال ، پخش بازیهای این تیم ها از طریق صدا وسیماست ، که گزارش های ارسالی از ورزشگاهها و بیان مشکلات آنها در توسعه این شهرها تا حدودی موثر است. اما مسئله ای که بسیار مشهود و باعث شده است که بعضی از تیم های شهرستانی در تأمین مالی هزینه های خود ، با مشکلات عمده ای مواجه شوند ، بطوریکه این چالش ها بر کیفیت فوتبال آنها تاثیر نهاده است، عدم حمایت مالی ، مشابه تیم های پایتخت نشین ، از طرف فدارسیون فوتبال و وزارت ورزش است. بارها شنیده شد که با دستور وزیر محترم ورزش ، کلیه مطالبات دو تیم تهرانی در اسرع وقت ، از طرف وزرات ورزش و فدارسیون فوتبال پرداخت شد و در برنامه های صدا و سیما با راه اندازی سامانه های هواداران ، برای این دو تیم تبلیغ صورت گرفت و به این مسائل پرداخته میشود ، حال آنکه تیم نفت مسجدسلیمان و بعضی از تیم های شهرستانی بی بهره اند. حضور تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر ، تنها ابزاریست که باعث پر نمودن اوقات فراغت جوانان این شهر شده است و انتظار می رود وزارت نفت، وزارت ورزش و جوانان و فدارسیدن فوتبال در تخصیص بودجه به این شهر ، که مهد فوتبال ایران است نگاه ویژه ای داشته باشند.

ضمن تبریک مجدد به بازیکنان ارزشمند نفت بختیاری و کادر فنی این تیم ، آرزوی موفقیتی در شأن این تیم ، در دوره بعدی لیگ برتر فوتبال ایران را دارم .

بیشتر بخوانید>  قرارداد صادق صادقی با نفت مسجدسلیمان تمدید شد قرارداد هافبک فصل گذشته تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با این باشگاه تمدید شد.

حمزه نجف پور

عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی