امروز

سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۳:۴۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

پیگیری اختصاصی سایت شبکه خبری خوزستان از یک اتفاق جذاب درلابه لای حوادث تلخ وفراموش نشدنی زمین لرزه وپس لرزه های امروز مسجدسلیمان

تولد فاطمه زهرا اولین نوزادی که درشرایط بحرانی حین وقوع اولین زمین لرزه ۵/۷ریشتری مسجدسلیمان در بیمارستان ۲۲ بهمن نمره دو متولد شد

با پیگیری های ابتدایی سایت شبکه خبری خوزستان از روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان مسجدسلیمان این خبر جذاب تایید شد.
.
به گزارش شبکه خبری خوزستان /خبرنگار شبکه خبری خوزستان درهنگام پیگیری سوژه ها وحوادث ناشی از زمین لرزه وپس لرزه های امروز مسجدسلیمان متوجه تولد نوزاد دختری شد که درحین وقوع اولین زمین لرزه ۵/۷ریشتری مسجدسلیمان ودرشرایط بحرانی این حادثه متولد شد .
درپیگیری بعدی جهت اطلاع از این صحت وسقم این سوژه جذاب به سراغ آقای باقری روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان مسجدسلیمان رفتیم که درپیگیری هایی که ایشان از مدیریت بیمارستان داشتند این خبر را تایید نمودند .
ودرمراحل بعدی به سراغ این مادر ونوزادتازه متولد شده وی که فاطمه زهرا نام داشت رفتیم وپیگیری احوال آن هاشدیم مادر این نوزاد سرکارخانم سلیمانی زاد نیز درگفت وگو باما اززحمات حین ابراز خرسندی از این موضوع که با تولد فاطمه زهرا استرس و اضطراب حین زلزله را در یک لحظه فراموش کرد، از ماما ومسئول زایشگاه بیمارستان نمره دو سرکارخانم راهداری وبرون که دراین شرایط بحرانی وحساس همکاری خوبی دراین زمینه باوی داشتند و باوجود سختی شرایط مراقب حال وی ونوزادش بودند تقدیر وتشکر ویژه ای کرد.

گفتنی است فاطمه زهرا  بابادی به عنوان اولین نوزادی بود که دربیمارستان نمره دو حین زلزله به دنیا آمد که با تولد خود سوژه ای جذاب و به یاد ماندنی را درکنار سایر تلخی ها و استرس های ناشی از زلزله را به ارمغان بیاورد وموردتوجه اهالی بیمارستان و اطرافیان قرارگرفت .

سایت شبکه خبری خوزستان به عنوان اولین سایتی که موفق به یافتن و درج خبری این سوژه شد برای این مادر و فرزند آرزوی سلامتی و موفقیت می کند.

 

 

 

 

 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تولد فاطمه زهرا اولین نوزادی که در شرایط بحرانی حین وقوع اولین زمین لرزه ۵/۷ ریشتری مسجدسلیمان در بیمارستان ۲۲ بهمن نمره دو
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی