امروز

سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۴۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

آقای شهردار چه کاری اساسی برای دفع آبهای سطحی که همه ساله عبور و مرور مردم را مختل و فاضلاب را روانه خیابانها میکند انجام شد؟

همه‌ساله با فرا رسیدن فصل بارش، مشکل آب‌گرفتگی ناشی از بارندگی در بیشتر خیابان‌ها و معابر شهری شیبان به یک معضل همیشگی برای شهروندان تبدیل می شود که در این بین غفلت برخی از دستگاه‌های اجرایی مرتبط با موضوع، سبب دلخوری مردم میشود.

در بارش های سالهی اخیر ضعف شهرداری شیبان در امر روکش و همسطح کردن محورهایی که همیشه دچار آب گرفتگی میشوند مشخص شد، پس از بارش های چند روز گذشته گویی مسئولین شهرداری در این شهر وجود نداشتند که به مشکلات ناشی از آب گرفتگی رسیدگی کنند.

کسی انتظار ندارد که مسئولین کت و شلواری با بیل آب را از معابر شهر جمع کنند و یا نظیر شهردار تهران خود وارد آب شده و دریچه های مسدود شده ی آب را باز کنند.

مطمانا انتظار حضور در بین مردمی که به دلیل ضعف شهرداری تا زانو و کمر در سیلاب خیابان ها گرفتار شدند انتظاری به حق و شایسته بود.

در خیایان های اصلی به دلیل تجمع آب و گل ولای زیاد مسیر ها غیرقابل عبور گشته و برخی از جوی ها به دلیل انباشته شدن سنگ، شن و زباله بسته شده و سیلاب از آن ها خارج و به داخل کوچه ها سرازیر می شود.

شاید آن روزی که بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر نصب و گزارش های مکتوب در بین مردم پخش می شد، مسئولین شهرداری گمان نمی‌کردند که روز امتحان فرا برسد و مدیریت شهری و خدمات رسان شهرداری باید در میدان عمل، ادعاهای خود را به نمایش بگذارد و منتظر اعلام نتیجه از سوی مردم باشد.

این همه اعتبارات و ارزش افزوده که خرج نشده چرا تغیری در نه در ظاهر شهر مشاهده شد.
و نه در درون شهر…

شورای شهر پاسخگو باشند
در مقابل ضعف شهردار منتخب…

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی