امروز

سه شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۱:۴۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به ویژگی‌های فولاد اندیمشک گفت: ۴ شرکت فولادی کشور برای احداث فولاد اندیمشک سرمایه گذاری کرده‌اند.

خداداد غریب پور در آئین کلنگ زنی فولاد اندیمشک، اظهار داشت: فولاد اندیمشک در کم‌تر از دو سال به بهره برداری می‌رسد و برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای بهره برداری از طرح فولاد اندیمشک در کم‌ترین زمان ممکن است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری مشترک ۴ شرکت فولادی کشور برای احداث فولاد اندیمشک، گفت: فولاد مبارکه اصفهان، چادر ملو، فولاد خوزستان، کل گهر سرمایه گذاران اجرای طرح فولاد اندیمشک هستند.

رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به ویژگی‌های فولاد اندیمشک، عنوان کرد: ایمیدرو برای توسعه صنعت فولاد سازی کشور تلاش و برنامه ریزی کرده است و با اقدامات صورت گرفته، زمینه برای توسعه و شکوفایی این صنعت در کشور فراهم شده است.

غریب پور با اشاره به این طرح فولاد اندیمشک بدون سرمایه گذاری دولت تکمیل و به بهره برداری می‌رسد، افزود: طرح احداث فولاد اندیمشک یک خبر خوب برای استان خوزستان پیش از ماه مبارک رمضان و پس از سیلاب اخیر است.

وی با اشاره به لزوم اجرا و تحقق شعار سال، سرمایه گذاری مشترک و استفاده از ظرفیت‌های داخلی را برای توسعه تولید کشور و مبارزه با تحریم اقتصادی ضروری دانست و بیان کرد: ایران برای پیشرفت خود به سرمایه گذاری در حوزه تولید نیازمند است.

رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با اشاره به اجرای طرح کک سازی اروند، ادامه داد: این طرح نیز با هدف تکمیل الکترود گرافیکی اردکان تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

بیشتر بخوانید>  مهار آتش سوزی منطقه حفاظت شده هفت شهیدان با تلاش جهادی نیروهای منابع طبیعی ومحیط زیست
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی