امروز

سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۶:۱۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

*از مجموعه خدوم تلاشگر و زحمت کش سازمان تبلیغات اسلامی تشکر میکنم*

*مسئولان کشور در حمایت از سازمان تبلیغات اسلامی اهتمام بورزند*

به گزارش شبکه خبری مسجدسلیمان /حجت الاسلام والمسلمین امینی خطیب نماز جمعه این هفته مسجدسلیمان با اشاره به مناسبت های پیش رو از خدمات سازمان تبلیغات اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

وی خاطرنشان کرد ؛با توجه به هفته پیش رو که مصادف است با تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به دست مبارک امام امت رضوان الله تعالی علیه ، که مجموعه ای دینی و فرهنگی است لازم است از فعالیت های این مجموعه تقدیر و تشکر کنیم.

امام جمعه مسجدسلیمان خاطر نشان کرد؛سازمان تبلیغات اسلامی در انجام برنامه های دینی ،محافل و مجالس مذهبی موفق بوده است.
وی افزود ؛ از آنجا که بضاعت مالی مساجد و حوزه های علمیه وسازمان تبلیغات اسلامی که سازمان پهناور و بزرگی است و پردازش بسیار خوبی به محافل، مراسمات ،هیئات و مجالس دارند و کارهای فرهنگی بسیار خوبی انجام می دهند نیاز به حمایت های مالی بیشتری دارند، و از مسئولان انتظار می رود حامی این مجموعه باشند.
امام جمعه مسجدسلیمان در پایان افزود؛این مراکز فرهنگی هستند که نیروهای ارزشی می سازند و این نیروها در خدمت نظام و مردم خواهند بود که از جمله این نیروهای ارزشی شهدای بزرگی هچون شهید چمران در عرصه علم وجهاد خدمات ماندگاری را به این مرز و بوم ارائه داده اند.

بیشتر بخوانید>  نارضایتی شدید حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان از روند پیشرفت فیزیکی جاده میانبر اهواز - مسجدسلیمان
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی