کد خبر : 27381
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۷:۳۲

با آغاز عملیات احداث مرکز تولید بتن؛

اقدام ارزشمند شهرداری مسجدسلیمان در راستای تحقق شعار تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها

اقدام ارزشمند شهرداری مسجدسلیمان در راستای تحقق شعار تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها

شبکه خبری خوزستان// با شروع عملیات احداث مرکز تولید بتن شهرداری مسجدسلیمان، اقدامی موثر برای خودکفایی تولید و درآمدزایی پایدار از سوی این نهاد صورت گرفته است. دستیابی به منابع درآمدی پایدار توام با کاهش هزینه ها از جمله مواردی است که می تواند در سایه خودکفایی شهرداری در زمینه تولید محقق شود. موضوعی که

شبکه خبری خوزستان// با شروع عملیات احداث مرکز تولید بتن شهرداری مسجدسلیمان، اقدامی موثر برای خودکفایی تولید و درآمدزایی پایدار از سوی این نهاد صورت گرفته است.

دستیابی به منابع درآمدی پایدار توام با کاهش هزینه ها از جمله مواردی است که می تواند در سایه خودکفایی شهرداری در زمینه تولید محقق شود. موضوعی که اگر چه سال ها مورد غفلت قرار گرفته بود اما اخیراً توسط شهردار مسجدسلیمان با خرید تجهیزات دستگاه بچینگ در راستای تولید بتن انجام گرفته است.

باید در نظر داشت که تأمین منابع درآمدی پایدار و مستمر شهرداری می تواند نقش موثری در کاهش هزینه ها و خودکفایی در حوزه تولید باشد. از این رو با عملیات احداث مرکز تولید بتن شهرداری مسجدسلیمان زمینه برای برنامه ریزی بهتر در جهت پیشبرد اهداف توسعه ای و عمران شهری صورت پذیرد. همچنین سرعت بخشی به روند پروژه ها و تأمین نیاز شهرداری به فرآورده های بتنی در کنار عرضه بتن به انبوه سازان از دیگر چشم اندازهای متصور در این راستا خواهد بود.
باید اشاره داشت که بهره مندی از ظرفیت های موجود در شهرداری می تواند الگوی موفق توانمندسازی درون سازمانی باشد. از این رو تعریف و اجرایی نمودن پروژه های عمرانی متعدد با در نظر داشتن منابع موجود از دیگر موفقیت های شهرداری حوزه عمران شهری است. بدون شک اقداماتی این چنین زمینه برون رفت شهرداری از روزمره گی های موجود و ترسیم افق مثبت توام با تحول گرایی خواهد بود. مقوله ای که می تواند با هدفمندی به شکلی کارشناسی مدیریت شود.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.