کد خبر : 27456
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۷:۵۷

محمد باقر عباسی

راهبرد اصلی جبهه پایداری ‌ایجاد امید و شور بین مردم برای انتخاباتی حداکثری است‌

راهبرد اصلی جبهه پایداری ‌ایجاد امید و شور بین مردم برای انتخاباتی حداکثری است‌

مسئول جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان خوزستان گفت: راهبرد انتخاباتی جبهه پایداری ایجاد امید و نشاط انتخاباتی و هدایت جامعه به سمت انتخاب اصلح است. به گزارش شبکه خبری خوزستان ، کریم کریمی‌تبار در نشست اعضای کمیته‌های جبهه پایداری خوزستان اظهار داشت: راهبرد اصلی جبهه پایداری در استان ایجاد امید و شور بین مردم برای

مسئول جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان خوزستان گفت: راهبرد انتخاباتی جبهه پایداری ایجاد امید و نشاط انتخاباتی و هدایت جامعه به سمت انتخاب اصلح است.
به گزارش شبکه خبری خوزستان ، کریم کریمی‌تبار در نشست اعضای کمیته‌های جبهه پایداری خوزستان اظهار داشت: راهبرد اصلی جبهه پایداری در استان ایجاد امید و شور بین مردم برای انتخاباتی حداکثری است.

وی افزود: این جریان انقلابی که مولود انقلاب اسلامی است حول محور عقلانیت؛ عدالت و معنویت در استان فعالیت داشته و پیشانی فعالیت این جبهه تقویت آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی و احیاء ارزشهای انقلاب و امام است.

در انتخابات باید شاخص گفتمان اصلح را ترویج کنیم

مسئول جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان خوزستان گفت: در جریان انتخابات باید بتوانیم شاخص‌های گفتمان اصلح را در جامعه بیان و ترویج دهیم و با ارائه مشورت لازم مردم و افکار را به سمت انتخاب اصلح سوق دهیم.

وی اظهار داشت: ارائه شاخص های نامزد اصلح، کارآمد و انقلابی کارویژه این جبهه است تا با ارائه مشورت لازم جامعه را به سمت انتخاب اصلح کانال کشی و هدایت کرد.

این فعال سیاسی تصریح کرد: یکی از مزیت‌های جبهه پایداری علاوه بر اتصال و ارتزاق از چشمه معنویت حوزه و روحانیت؛ عدم وابستگی به کانون های قدرت و ثروت است. آمادگی داریم براساس مبانی امام وانقلاب با جریان‌های سیاسی وحدت کنیم.

اهداف جبهه پایداری بلند مدت و تمدنی است

کریمی تبار بیان داشت: باید میدان را برای نیروهای جوان و انقلابی در گام دوم انقلاب باز کرد و این راهبردی است که رهبری انقلاب برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی طراحی کردند و برای همین این جبهه دنبال استفاده از نیروهای خوش فکر و انقلابی است.

وی افزود: انتخابات ۱۴۰۰ یکی از اهداف پیش روی این جبهه است و با تدوین و ایجاد کمیته های آموزشی و تربیتی دنبال برنامه‌های بلندمدت برای تربیت مدیران در طراز انقلاب هستیم.

شرایط فعلی خوزستان محصول مدیریت غیرانقلابی است

این فعال سیاسی تصریح کرد: باید بتوانیم با اتکال به خدا و تبعیت محض از رهبری انقلاب بر مشکلاتی که محصول نگاه به غرب و وادادگی دولت فعلی است، فائق آییم.اکنون خوزستان با داشتن سرمایه های عظیم در شرایط نامناسب اقتصادی قرار دارد.

وی گفت: این شرایط خوزستان و فسادهای مالی در نیشکر هفت تپه و..محصول مدیریت غلط و غیرانقلابی است که به استان تحمیل شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.