امروز

شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۱۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

هیچ مورد اثبات شده ای از بیماری کرونا در هندیجان شناسایی نشده / شهروندان به شایعات توجه نکنند

 

 

شبکه خبری خوزستان | سرپرست شبکه بهداشت درمان هندیجان تکذیب کرد: هیچ مورد اثبات شده ای از بیماری کرونا در هندیجان شناسایی نشده، شهروندان به شایعات توجه نکنند

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل از خبرنگار ما از هندیجان دکتر داود رئیسی سرپرست شبکه بهداشت درمان هندیجان دراین باره اظهارکرد: با توجه به بروز بیماری نوپدید کرونا در کشور چین و گسترش آن در کشورهای دیگر، توجه ویژه و همکاری همه جانبه تمام ارگانها و سازمان ها در شهرستان هندیجان، جهت انجام اقدامات و تمهیدات لازم برای کنترل این بیماری صورت گرفته است.

وی افزود: مراقبت کامل و تشدید یافته در مبادی ورودی شهرستان هندیجان خصوصا بندر سجافی انجام میگردد. تاکید میکنیم که هیچ موردی از بیماری کرونا در شهرستان هندیجان شناسایی نشده و سیستم بهداشت و درمان هندیجان با تمام قوا از سلامت مردم شهرستان دفاع میکند.

دکتر رئیسی ادامه داد: از مردم شریف هندیجان تقاضامندیم به شایعات و جوسازی های دشمنان کشور عزیزمان در فضای مجازی توجه نکنند و اطلاعات و آموزشهای لازم از فقط از طریق اطلاعیه های وزارت بهداشت و درمان کشور و شبکه بهداشت و درمان هندیجان دریافت نمایند و به اقدامات بهداشتی توصیه شده عمل نمایند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان هندیجان در پایان گفت: از شهروندان عزیز هندیجان میخواهیم که به شایعات توجه نکند و با افرادی که بخواهند در فضای مجازی به این شایعات دامن بزنند طبق قانون و از طریق مقامات قضایی برخورد جدی خواهد شد.

خبرنگار/ناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی