امروز

سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۸:۲۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

 

نامه سرگشاده دبیر حزب اعتمادملی شهرستان مسجدسلیمان به رئیس جمهور و هیئت دولت

شهرستان مسجدسلیمان به لحاظ غنی بودن منابع گاز و نفت ، سدها و نیروگاه های برق آبی ، پتروشیمی ها و تولید سیمان و آلومنیوم یکی از قطب های اقتصادی کشور محسوب میشود. خدمات ارزنده یک قرن گذشته این خطه نسبت به کشور بر هیچ کس پوشیده نیست و بخشی از تاریخ صنعتی این کشور را به خود اختصاص داده است‌.

سیاست های نچندان درست دولت های قبل خصوصآ دولت تدبیر وامید ایجاد سونامی بیکاری و فقر در این شهرستان مشکل جدی امروز ما و زدن قفل توسعه و عمران به بهانه طرح جابجایی منازل آلوده به نفت و گاز قریب بیست و پنج سال موجب گردید تا بافت قدیمی و فرسوده این کهن شهر به حال خود رها شود و امروز دیدیم که با زمین لرزهای هفدهم تیرماه این شهر آسیب جدی به خود دیده و به گفته کارشناسان با لرزه های کم بعلت وجود بافت فرسوده برای این شهر بسیار خطر ناک و حادثه خیز میباشد.

مردمانی که گذشته از فعالیت های انقلابی و تقدیم هزار شهید در دفاع مقدس ، انسانهایی آگاه به مسائل روز هستند که اصلاحات سیاسی اجتماعی را به خوبی درک کردن خاص اینکه در بیست و نهم اردیبهشت نودوشش با حضور حداکثری از جریانات فکری اصلاحات حامی دولت با رای ۷۴/۵ درصدی خود حماسه آفریدند،اما انتظار داشتند در بحران بوجود آمده زلزله ، رئیس جمهور و هیئت دولت توجه ویژه ای به این شهر داشته باشند و حتی المکان بعنوان مردمانی همفکر و دوست توقع بودشخص رئیس جمهور به این شهرستان سفری داشته باشند و در بین مردم آسیب دیده حضور پیدا می کردند.
در پایان ضمن عرض ارادت به همشهریانم و تشکر و خسته نباشید به مجموعه ستاد بحران شهرستان و استان پیشنهاد میگردد:
جهت کاستن از خسارات احتمالی حوادث اینچنین لازم است تسریع در جابجایی و یا نوسازی بافت فرسوده و ایجاد دو جاده کمربندی در مسیر طولی اطراف شهر جهت زیر ساخت شهری و در نظر گرفتن کارائی آن در بحران های سخت تر توسط دولت محترم تدبیر و امید اقدام عاجل صورت پذیرد.

ایرج شیخ رباط،رئیس ستاد اصلاح طلبان دکتر روحانی،معاون اجرایی ستاد مرکزی و دبیر حزب اعتماد ملی شهرستان مسجدسلیمان

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی