مراسم تودیع و معارفه چهار نفر از کارکنان سازمان منطقه ویژه اقتصادی در تالار آفرینش برگزار شد


*در‌ مراسم تودیع و معارفه مسولین سازمان منطقه ویژه مطرح شد: تغییر کلی رویکرد به HSE طی سالهای اخیر*

شهیدی نیا: توجه به دستورالعمل های HSE جز ارکان اصلی تمامی فعالیتهای صنعت پذیرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، صبح امروز، مراسم تودیع و معارفه چهار نفر از کارکنان این سازمان در تالار آفرینش برگزار شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، گفت: در این ایام که درگیر مسئله بیماری کرونا هستیم برای گذر از این بیماری و ایام سخت، بیش از گذشته نیاز به استغاثه به درگاه الهی داریم و امیدواریم به برکت وجود این ماه عزیز گشایشی در کل جهان ایجاد شود و مشکلی که طی چند ماه گذشته تمام دنیا را درگیر کرده، بر آن فائق آییم و از این شرایط خارج شویم.
سید امید شهیدی نیا، با تاکید بر حساسیتهای HSE در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، خاطر نشان کرد: آنچه که در طراحی این منطقه برای بخش HSE دیده شده است بسیار حائز اهمیت و از موارد حاکمیتی منطقه به شمار می رود و در این راستا تاکنون کارهای خوبی در این زمینه انجام شده است.
وی یادآور شد: ظرف چند سال گذشته، با اتفاقاتی که در منطقه در حوزه HSE افتاد، یک تحول شکل گرفت و نگاه شرکتها به مقوله HSE تغییر اساسی کرد. خوشبختانه با برنامه هایی که در حوزه طرح توانمند سازی دنبال کردیم، HSE به عنوان یک نهاد دست اول و پر اهمیت پذیرفته شد؛ در صورتی که پیش از این، در بخشهای تولیدی تنشهایی با فعالیت این مجموعه وجود داشت.
شهیدی نیا افزود: با این تغییر رویکرد، توجه به دستورالعمل های HSE جزء ارکان تمامی فعالیتهای صنعت پذیرفته شد و هم اکنون این منطقه در سطح صنعت نفت به عنوان یک الگو شناخته شده است.

وی خاطر نشان کرد: در زمینه HSE راه نرفته زیاد داریم اما سنگ بنای این موضوع گذاشته شده و شرکتهای پتروشیمی نیز ریل گذاری را پذیرفته اند.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در خصوص انتصابات در سازمان گفت: جابجایی ها در سازمان ما نشان ضعف افراد نیست، بلکه معمولا در جهت تقویت فضای موجود است. افرادی که خوب کارکنند، تلاش کنند و به مسئولیت های تعریف شده پایبند هستند دیده می‌شوند. ما در انتصابات به مسائل حاشیه ای اعتقادی نداریم و تاکنون تلاش بر این بوده که ملاک انتخاب و انتصاب، صرفا شایستگی و تخصص نیروها باشد.
روز گذشته، سیدامید شهیدی نیا در احکام جداگانه، محسن ادیبی را به عنوان سرپرست روابط عمومی و تشریفات، سیاوش فرجی را به عنوان رئیس دفتر مدیرعامل و مهرزاد غیبی را به عنوان رئیس HSE و پدافند غیرعامل منصوب کرده بود. همچنین با پایان یافتن خدمت سی ساله حسن میناوی، وی به درجه بازنشستگی نائل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *