امروز

یکشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۱:۱۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

فرماندار هندیجان خبر داد:قطعی ۴ ساعته شبکه ارتباطی هندیجان به دلیل قطع شدن فیبر نوری

به گزارش خبرنگارما ازهندیجان

علی بویری فرماندار هندیجان دراین باره گفت:شبکه ارتباطی شهرستان هندیجان امروز ۵ شنبه ۱۶ بهمن ماه ۹۹ به دلیل قطعی فیبر نوری بعد از قطعی چهار ساعته با تلاش عوامل فنی مخابرات خوزستان وصل شد.

 

وی افزود:حفاری بدون هماهنگی و سهل انگاری شرکت مجری پروژه کانال R3 واقع در سه راهی غرگانه در مسیر شهر زهره و هندیجان موجب پارگی فیبر نوری و قطع کلیه ارتباطات شهرستان هندیجان شد.

بویری اظهارکرد: با این قطع ارتباط، کلیه خطوط تلفن ثابت و همراه و سیستم های مخابراتی مختل و ارتباطات شهرستان هندیجان قطع شد.

بویری با اشاره به اینکه بلافاصله پس از قطع خطوط ارتباطی شهرستان هندیجان با حضور میدانی در محل و تماس با مسئولین امر نیروهای فنی برای ترمیم و رفع مشکل ارتباطی به شهرستان هندیجان اعزام شدند فرماندارهندیجان عنوان داشت :پس از چهار ساعت عملیات شبکه ارتباطی شهرستان هندیجان مجددا وصل شد.

رئیس کمیسیون حفاری شهرستان هندیجان درپایان گفت : متاسفانه حفاری های غیرمجاز در اغلب موارد باعث قطع شدن شبکه زیرساخت های مخابراتی و قطع ارتباط می شود و مشکلات فراوانی را برای مردم به دنبال دارد که در همین راستا برای پیمانکاری که بدون توجه به ضوابط و با سهل انگاری منجر به قطع خطوط ارتباطی شهرستان شد تشکیل پرونده و جهت برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی