امروز

شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۲:۴۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: بسیج رسانه عرصه حضور مردمی برای دفاع از انقلاب و مصادق مردمی کردن رسانه است.
به گزارش شبکه خبری خوزستان، سردار سرتیپ حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در اختتامیه جشنواره‌های بسیج رسانه‌ اظهار کرد: مهم ترین هنر امام خمینی مردمی کردن نهضت و پای کار آوردن مردم در میدان مبارزه بود.

وی افزود: رابطه امام و امت در طول انقلاب یکی از اصول مستحکم و پیشبرنده انقلاب در مسیر مبارزه با رژیم پهلوی بود. اعتماد بین امام و امت انقلاب را به نتیجه رساند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: اعتماد مردم به امام سبب شد مردم برای دفاع از انقلاب حاضر به همه نوع هزینه باشند و این رابطه در طول دفاع مقدس دنیای استکبار را به زانو در بیاورد.

وی بیان داشت: یکی از تدابیر الهی حضرت روح الله، بسیج توده ها در دفاع مقدس بود و این بسیج نیروها گره جبهه ها را گشود. تشکیل بسیج مردمی تدبیر مهم برای حفاظت از انقلاب بود.

این مقام مسئول اظهار داشت: بسیج رسانه عرصه حضور مردمی برای دفاع از انقلاب است و بسیج رسانه مصادق مردمی کردن رسانه است و فعالان در این بسیج حضور پیدا کنند.

وی بیان داشت: بسیج رسانه و رسانه مردمی فرصتی برای به نمایش درآوردن حضور مردم در عرصه های مختلقی است و رسانه یک پدیده مهم و غیر قابل انکار است و باید بتوانیم آن را در مسایل اجتماعی و فرهنگی به کار گیریم.

فرمانده سپاه خوزستان تصریح کرد: رسانه‌های شیطانی ضد مردم و مزدور دشمن است ولی رسانه الهی، رسانه مردمی و امیدوار کننده است.

به گزارش شبکه خبری خوزستان، در این مراسم از خبرنگاران تسنیم اکبربهاری، علی سواری، حسین اسکندری، محمدحمیدذوالفقاری، غزل سیاحی. حدیث کاظمی، فاطمه بندری و فاطمه دقاق نژاد تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی