امروز

دوشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۵۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

هشدار جدی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان: عدم رعایت دستورالعملهای بهداشتی در میان شهروندان خصوصأ جوانان باعث شروع مجدد وضعیت قرمز درشهرستان هندیجان خواهدشد به گزارش خبرنگارما ازهندیجان دکترداودرئیسی مدیرشبکه بهداشت درمان هندیجان اظهارکرد:

 

متاسفانه بازدیدهای میدانی صورت گرفته و گزارشات رسیده، نشان از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در بین مردم و خصوصا جوانان دارد. درصد استفاده از ماسک در میان مردم هندیجان به ۲۴ درصد رسیده که بسیار فاجعه بار است. وی افزود:
پس از گذشت حدود دوماه، در چندروز گذشته دو مورد بستری ناشی از بدحالی بیمار کرونایی در بیمارستان شهدا هندیجان و درکنار آن افزایش مداوم بیماران کرونا مثبت سرپایی داشته ایم.رئیسی ادامه داد:

چند وقت پیش اخطار دادیم که مردم هندیجان پروتکلها را رعایت نمیکنند و شرایط به سمت قرمز شدن پیش میرود و اینک اولین علامتها از رعایت نکردن مردم را میبینیم که قرمز شدن شهرستان را بسیار محتمل کرده است.

وی درپایان: از مردم فهیم شهرستان و خصوصا جوانان عزیز تقاضا داریم به خاطر حفظ جان خود و عزیزانشان و به احترام زحمات خستگی ناپذیر کادر بهداشت و درمان شهرستان، پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنند و استفاده از ماسک را اولویت اصلی خود قرار دهند.

خبرنگارناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی