کد خبر : 28381
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۴:۱۶

نامزد اصولگرای شورای شهر اهواز: برخی مدیران شهری ‌بر روی ‌بازی‌های سیاسی و ‌سهم‌خواهی‌های بی‌مورد تمرکز کرده‌اند‌

نامزد اصولگرای شورای شهر اهواز: برخی مدیران شهری ‌بر روی ‌بازی‌های سیاسی و ‌سهم‌خواهی‌های بی‌مورد تمرکز کرده‌اند‌

نامزد شورای شهر اهواز گفت: سهم خواهی برخی ا اعضای شورای شهر و تقسیم مناطق شهری میان خود، یک معضل عجیب و غیرقابل پذیرش است که نشان از فساد گسترده در مدیریت شهری است. سیدمحمد علی پورموسوی اظهار داشت: انتخابات شورای شهر اهواز این دوره به دلیل افزایش حساسیت‌های کشوری و مردمی و هم چنین

نامزد شورای شهر اهواز گفت: سهم خواهی برخی ا اعضای شورای شهر و تقسیم مناطق شهری میان خود، یک معضل عجیب و غیرقابل پذیرش است که نشان از فساد گسترده در مدیریت شهری است.

سیدمحمد علی پورموسوی اظهار داشت: انتخابات شورای شهر اهواز این دوره به دلیل افزایش حساسیت‌های کشوری و مردمی و هم چنین افزایش مطالبات شهروندان از حساسیت و دقت خاصی برخوردار است.

وی افزود: حجم عظیم مطالبات مردمی از شورای شهر در کنار وجود حجم گسترده‌ای از مسائل شهری همه نتیجه رفتارهای غیر تخصصی و ناصحیح مدیران شهری گذشته است که به جای توجه به مشکلات و رفع آن‌ها، به بازی‌های سیاسی و جناحی و همچنین سهم خواهی‌های بی مورد تمرکز کرده‍‌اند.

این نامزد اصولگرای انتخابات شورای شهر اهواز تصریح کرد: توجه به مسائل شهری که طیف گسترده‌ای از این مسائل را امروز در اهواز شاهد هستیم فقط با رای آگاهانه و خارج از جناح گرایی و قومیت گرایی مردم برای روی کارآمدن افراد متخصص، دغدغه‌مند، پاکدست و متعهد ممکن پذیر است.

پورموسوی در خصوص برنامه‌های او برای ورود به عرصه انتخابات شورای شهر اهواز تصریح کرد: ایجاد یک سازکار مناسب جهت جلوگیری از سهم خواهی برخی از اعضای شورای شهر و افزایش دقت و نظارت بر رفتارهای مسئولین شهری در کنار ایجاد یک سامانه شفافیت کارهای شهری، که در آن به صورت کامل کلیه فعالیت‌های شهری در معرض دید و نقد و نظر مردم خواهد بود در اولویت برنامه‌های من است.

وی در ادامه افزود: در گام دوم پس از ورود به شورای شهر در صورت صلاح دید مردم، منابع مالی شهر باید پایدار و قانونی مطابه شود و به صورت صحیح هزینه شود که در این زمینه باتوجه به تعدد بالای صنایع سنگین دراهواز، منابع مالی قانونی شهرداری اگر از این منابع تامین گردد مطمئناً با مشکلی مواجه نیستیم.

نامزد اصولگرای انتخابات شورای شهر اهواز بیان داشت: شهرداری بخش عظیمی از مطابات قانونی خود را دریافت نمی‌کند و یا آنرا مطالبه هم نمی‌کند که باعث کسری بودجه شدید و مشکل مالی در شهر اهواز است و مشکلاتی از قبیل کمبود امکانات در مناطق اطراف مرکز شهر است.

وی در انتها در خصوص اهمیت انتخابات ریاست جمهوری نیز تصریح کرد: اکنون در یک پیچ تاریخی و مهم قرار داریم که از سویی مشروعیت نظام و دفاع از آرمانهای نظام مد نظر است و از سویی بحث روی کارآمدن یک دولت کارآمد و جهادی برای حل مشکلات اقتصادی مطرح است بنابراین حضور پرشور و رای به یک شخص کارآمد که از نظر بنده آقای رئیسی است بسیار اهمیت انتخابات امسال را پر ارزش کرده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.