امروز

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۱۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

ناصری نژادنماینده مردم شادگان درمجلس شورای اسلامی از بازگشت به کار مربیان نهضت سوادآموزی خبر داد:

 

به گزارش خبرنگارما
نشست بررسی آخرین وضعیت آموزش و پرورش خوزستان با حضور دکتر حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، دکتر خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان نمایندگان، استاندار و مدیرکل آ.پ خوزستان و سایر مسئولین مربوطه برگزار شد
نماینده مردم شادگان پیرامون این جلسه اظهارکرد:یکی از مسائلی که دنبال شد و الحمدالله به نتیجه رسید، بحث بازگشت به کار مربیان نهضت سوادآموزی دارای سابقه ای بود که در آزمون مربوطه امتیاز لازم را کسب نکرده بودند.

ناصری نژاد افزود: مقرر شد این معلمان به همان صورت حق التدریس مشغول کار شوند.
نماینده مردم شادگان با اشاره به اتفاقات مثبت در زمینه ساخت فضاهای آموزشی در شادگان گفت: طی سالهای گذشته با کمک وزارت نفت و خیرین مدرسه ساز، اکثریت فضاهای آموزشی شهرستان شادگان نوسازی شدن ولی برای چند مدرسه باقیمانده نیازمند حمایت وزارت آموزش و پرورش هستیم.

نماینده مردم شادگان ادامه داد: اما مشکل اصلی در زمینه نگهداری فضاها و تجهیزات آموزشی است که متاسفانه به دلیل عدم وجود سرایدار و نگهبان، فضاهای آموزشی آسیب خواهند دید، لذا نیاز فوری مدارس شادگان، تامین نیروی انسانی جهت خدمات و نگهداری فضاهای آموزشی است.

ناصری نژاد با تاکید بر رعایت عدالت در تخصیص تجهیزات نوسازی مدارس و آموزش از راه دور گفت: مناطق محروم نیاز بیشتری به تجهیزات هوشمندسازی مدارس و آموزش اینترنتی دارند.

ناصری نژاد در پایان ضمن تشکر از راه اندازی دانشگاه فرهنگیان تشکر کرد و گفت: انگیزه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان در شهرستان هایی نظیر شادگان بسیار بالاست و این موضوع اگر با حمایت مادی و معنوی همراه شود، موجب پرورش معلمان قوی و توانمندتری خواهد شد.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی