امروز

دوشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۹:۰۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش شبکه خبری خوزستان از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” سیدقاسم موسوی” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران کلانتری ۱۳ بخش بستان باهدایت ومدیریت عملیاتی فرماندهی شهرستان یک دستگاه خودروی ۴۰۵حامل مواد مخدر را در محور مواصلاتی “بستان به چذابه” شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پلیس کلانتری ۱۳ بستان با اقدمات تخصصی خودروی قاچاقچیان مواد مخدر را که با استفاده ازتاریکی شب و جابه جای وانتقال محموله به دست یک نفر موتور سوار، قصد خروج محموله شیشه از این مرز به کشور عراق داشتند که پس از تعقیب و گریز ، محموله مورد نظر توقیف و یک نفرقاچاقچی موادمخدر دستگیر کردند.

سرهنگ موسوی بیان داشت: در بازرسی وبررسی بعمل امده از موتور سوارمقدار ۲۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه وبسته بندی شده که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی دشت آزادگان اذعان کرد: متهم دستگیر شده به همراه وسایل توقیفی و مواد مخدر کشف شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد و تلاش جهت دستگیری سایر همدستان متهم ادامه دارد .

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی