امروز

پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۱۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

فرماندارشهرستان امیدیه: خدمات پزشکی قانونی امیدیه ارتقا می یابد

دز نشست مشکلات و کاستی‌های پزشکی قانونی امیدیه با حضور دکتر سید مهران رفیعی فرماندار شهرستان و دکتر حسینی مدیرکل پزشکی قانونی استان خوزستان بررسی شد.

به گزارش خبرنگارماازشهرستان امیدیه سیدمهران رفیعی فرماندار اظهار داشت: خدمات پزشکی قانونی امیدیه با حمایت های اداره کل مربوطه و کمک های شهرستانی به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم ارتقا می یابد.

وی افزود: از اداره کل پزشکی قانونی خواستاریم تا حد توان به مشکلات رسیدگی کند و شرایط و جمعیت این منطقه را در تخصیص امکانات مدنظر قرار دهد.

فرماندارامیدیه ادامه داد: ما نیز در شهرستان آنچه در توان داریم حمایت و کمک خواهم کرد تا خدمات این اداره گسترش و ارتقا یابد.

نماینده عالی دولت درامیدیه نیز پیرامون مشکلات و کاستی های پزشکی قانونی این شهرستان مواردی پزشکی قانونی امیدیه در ساختمانی اجاره ای می باشد و این خود بار مالی زیادی را بر می گرفت لذا طی دیدار و گفتگو با مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری با حضور دکتر حسینی مدیر کل پزشکی قانونی استان و طرح موضوع مهندس دهانزاده مدیر عامل نسبت به واگذاری ساختمان و روتین کامل آن به اداره پزشکی قانونی امیدیه دستورات لازم را صادر کرد.

رفیعی افزود: خدماتی که پزشکی قانونی ارائه می دهد با موضوع رضایتمندی عمومی ارتباط تنگاتنگ داشته و اگر کوچکترین خللی در ارائه خدمات این ارگان بوجود بیاید، نارضایتی مردم بصورت آنی نمایان می شد

فرماندار امیدیه درپایان گفت: هدف از واگذاری ساختمان به اداره پزشکی قانونی کم کردن تشریفات اداری و حل مشکلات مردم بوده و اگر خدا کمک بکند در سایر زمینه ها بتوانیم خدمات مطلوبتری به مردم ارائه نمائیم

خبرنگارناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی