امروز

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۸:۴۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

اطلاعیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

 

 

به اطلاع مردم شریف هندیجان میرساند، در ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده که از خانواده بیمار قبلی میباشد. حال عمومی بیماران درحال حاضر خوب است و همچنان اطرافیان و خانواده ایشان، تحت نظر کارشناسان بهداشت قرار دارند و روزانه مراقبت میشوند.

متاسفانه ابتلا یک نفر از این خانواده موجب انتقال بیماری به سایر اعضاء خانواده شده است به طوری که ۷ نفر از این خانواده تاکنون مثبت شده اند. خیلی مهمه که در صورت بروز هرگونه علائم بیماری فورا به بیمارستان شهداء یا مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۱(جنوبی) به عنوان مرکز ۱۶ ساعته واقع درهندیجان جنوبی جنب اورژانس از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ساعت ۱۲ شب، مراجعه نمایند و با مراقبت خود از انتقال بیماری به اطرافیان جلوگیری کنید. علاوه بر این هر فرد عادی نیز میتواند ناقل بدون علامت بیماری باشد.

از مردم فهیم شهرستان، تقاضا مندیم به توصیه ها و دستورات اعلام شده دقت نمایند، در اجرا و رعایت این توصیه ها جدی باشند و با حفظ فاصله فیزیکی خود، از حضور در مکانهای پر ازدحام خودداری نمایند. محدودیتهای اجباری تردد کم شده است ولی این به معنی خارج شدن از بحران نیست، بلکه این محدودیتها به مردم واگذار شده تا خود به شکل هوشمند نکات مراقبتی را رعایت کنند.

تمامی واحدهای صنفی در هندیجان نیز تا پایان هفته (۵ اردیبهشت) فرصت دارند به آدرس: salamat.gov.ir
مراجعه نمود و پس از ثبت نام، دستورالعملهای اختصاصی صنف خود را دریافت و اجرا نمایند. با واحدهای صنفی که در این سایت ثبت نام ننمایند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

#در-خانه-میمانیم#
#کرونا_را_شکست_میدهیم#

‏‎ روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی