امروز

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۱۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

اطلاعیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

 

 

به اطلاع مردم شریف هندیجان میرساند، در ۲۴ ساعت گذشته(۲-۳ اردیبهشت) یک مورد جدید ابتلا در شهرستان شناسایی شده که در همان روز مراجعه به بیمارستان شهداء با شک به بیماری کرونا و به علت نیاز به دریافت مراقبتهای ویژه پزشکی به بیمارستان رازی اهواز اعزام شده اند و هم اکنون با مثبت شدن تست کرونای ایشان همچنان در بیمارستان رازی اهواز بستری میباشند. گفتنی است چهار مورد بستری در بیمارستان شهداء امروز بدستور پزشک معالج خود ترخیص شدند و در منزل و تحت نظر کارشناسان بهداشت قرار گرفته اند. اما همچنان موارد مشکوک به کرونا به بیمارستان مراجعه میکنند و این نشان از حضور بیماری در شهرستان دارد.

بیمارستان شهداء و مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۱(جنوبی) به عنوان مرکز ۱۶ ساعته از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ساعت ۱۲ شب، تمامی افراد دارای علائم تنفسی و مشکوک به کرونا را پذیرش میکنند. با این حال هر فرد عادی میتواند ناقل بدون علامت بیماری باشد.با خود مراقبتی از انتقال بیماری به اطرافیان خود جلوگیری کنید

همچنان از مردم فهیم شهرستان، تقاضا مندیم به توصیه ها و دستورات اعلام شده دقت نمایند، در اجرا و رعایت این توصیه ها جدی باشند و با حفظ فاصله فیزیکی خود، از حضور در مکانهای پر ازدحام خودداری نمایند. محدودیتهای اجباری تردد کم شده است ولی این به معنی خارج شدن از بحران نیست، بلکه این محدودیتها به مردم واگذار شده تا خود به شکل هوشمند نکات مراقبتی را رعایت کنند.

#در-خانه-میمانیم#
#کرونا_را_شکست_میدهیم#

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی