امروز

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۹:۳۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

نهالستان سازمان های مردم نهاد مسجدسلیمان که بصورت مردم نهاد ساخته شده بود و تمامی فعالیت های آن از ایده تا اجرا توسط فعالین محیط زیستی مسجدسلیمان صورت گرفته بود در روز جمعه ۱ اسفند۹۹ با حضور  علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس، محمدپاکدل فرماندارمسجدسلیمان، جهانگیر یوسفی رئیس اداره فنی و حرفه ای و مصطفی یوسفی رئیس اداره محیط زیست مسجدسلیمان افتتاح گردید.

در ادامه امیر مهرابی مسئول انجمن محیط زیستی دیده بان محیط زیست  و از تاسیس کنندگان این نهالستان عنوان کرد که اگر مسئولین حمایت کنند و ما این مجموعه را گسترده تر کنیم برای ۲۰ نفر اشتغال‌ زایی خواهد شد و می توانیم نهال های مورد نیاز مردم و ادارات شهرستان را نیز تامین کنیم تا دیگر خرید نهال از شهرهای مجاور صورت نگیرد و از ظرفیت های این مجموعه به بهترین شکل بهره ببریم.

علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس نیز بیان کرد که از ظرفیت های موجود در این مجموعه استفاده خواهد شد.

محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان ضمن تقدیر و تشکر از فعالان محیط زیست این اقدام آن‌ ها را بسیار بزرگ دانست و اعلام کرد که آماده هر گونه کمک و پیگیری برای گسترش آن خواهد بود.

در پایان از زحمات مصطفی یوسفی رئیس اداره محیط زیست و جهانگیر یوسفی رئیس اداره فنی و حرفه ای برای کمک و همکاری در موضوع نهالستان تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی