کد خبر : 27895
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شد + تصویر

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شد  + تصویر

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شد + تصویر لیلی حاجی آقایی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ثبت نام کرد. او جامعه شناس، خانواده درمانگر و دارای دکترای جامعه شناسی فرهنگی است. حاجی آقایی گفت : قصدم از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری این بود که در چند بعد

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر کاندیدای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شد + تصویر

لیلی حاجی آقایی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ثبت نام کرد. او جامعه شناس، خانواده درمانگر و دارای دکترای جامعه شناسی فرهنگی است. حاجی آقایی گفت : قصدم از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری این بود که در چند بعد کنشگری نمایم. تمایل دارم زنان پر توان کشورم با احراز پست‌ های کلیدی سرنوشت و مسیر سیاسی، فرهنگی و اجتماعی جامعه را همراه با عقلانیت سیاسی مدیریت کنند و جایگاه جنسیتی خود را فراتر از کلیشه های عرفی و زنانگی در یابند. از طرفی بنده بعنوان یک عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، قصد دارم اگر امکان بودن در چنین جایگاهی نصیب ام شد، علاوه بر حل مشکلات عامه مردم در قالب چنین سناریوهایی، توقف گرانی بنزین از آنجایی که بنزین تنها سوخت کشور است و تاثیر مستقیمی روی سایر نرخ ها دارد، کنترل واردات، تزریق نقدینگی به بنگاه های کوچک و متوسط، اصلاح قانون اساسی، نهادینه سازی رفراندم و توجه به نظرات مردم در ابعاد کلان و میانه کشوری، مدیریت بحران بورس، هدایت نقدینگی به بخش مسکن، صیانت از هویت طبقه متوسط، دلجویی مادی و معنوی از طبقه پایین جامعه، رفع بحران بیکاری و ایجاد فرصت های شغلی در بخش صنعت و کشاورزی، کاهش بودجه های نظامی، مدیریت بودجه بندی متوازن به روشی دموکراتیک تر چاره جویی کرده و مبتنی بر واقعیات برای آینده یک ایران شکوفا تلاش کنم.
از طرفی در بعد ویژه، برای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی که چندین سال است بابت سو مدیریت ها در سطح کلان دچار رنج معیشت و تدبیر منزل و بی حرمتی شده اند چاره جویی نمایم. دانشگاه آزاد اسلامی، بعنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش عالی در خاورمیانه سهم بسزایی در تربیت و تولید نیروی انسانی متخصص داشته است. متاسفانه در نسل چهارم این دانشگاه، درگیر سیاست های ناصواب گردیده و زندگی بر اعضای هیات علمی و کارکنان تنگ گردیده است. مشکلاتی که انشالله بعنوان ریاست شورای انقلاب فرهنگی قرار است به آن ها رسیدگی کنم شامل:
۱_همسان سازی حقوق و مزایای دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاههای دولتی
۲_ابطال بخشنامه الف و ب
۳_ رسیدگی به چرایی عدم پوشش کامل قانون کار در این سازمان
۴_نظارت بر مدیریت مالی و غیر شفاف دانشگاه آزاد اسلامی
۵_تغییر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و بکارگیری از نیروی های نخبه و جوان
۶_اصلاح اساسنامه و تبیین شخصیت حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی
۷ – تکلیف عاجل در مورد سه درصد بیمه بیکاری و مسائل مربوط به بازنشستگی و بازخریدی
۸_ سرمایه گذاری بلند مدت از طریق فروش اموال منقول و املاک و تزریق نقدینگی ماحصل آن در جریان تولید با استراتژی های سرمایه زا
۹_پایان دادن به مدیریت یک‌سویه و ناکارآمد در سازمان مرکزی (مقررات زدایی) که خودمحورانه اقدام به ارسال بخشنامه های غیر اصولی می کنند.
۱۰_شکل گیری فرهنگ انتخابات تعیین روسا چه در سطح دانشگاهی و چه در سطح منطقه ای توسط اعضای هیات علمی و الزام کردن حق مدیریت چهار ساله هیات رئیسه و پایان دادن به انحصارگرایی در زمینه تصدی گری سازمانی.
۱۱_انتخاب ریاست ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از بدنه اعضای هیات علمی این دانشگاه برای ایجاد همدلی و حل مسائل آنان به شیوه ای معقول و کارآمدی تر .

در پایان از شما رسانه وزین، بابت مصاحبه تشکر می کنم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهزاد یکشنبه , ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵

امیدوارم اساتید عزیز دانشگاه آزاد بطور متحد علیه بخشنامه الف و ب اعتراض کنند و هرچه زودتر این بخشنامه تبعیض آمیز ابطال گردد.
البته درخواست ما ابطال بخشنام الف و ب و در مقابل درخواست افزایش حقوق حداقل ۵۰ درصدی برای همه اساتید بدون قید و شرط است .

مریم یکشنبه , ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲

با سلام و آرزوی موفقیت برای سرکار خانم دکتر حاجی آقایی
آموزش دارای اثرات بلند مدت در هر جامعه ای است …
به امید روزی که شاهد احیای حقوق از دست رفته اساتید گرانقدر این مرز و بوم باشیم.
با تفکیک اساتید الف و ب کردن ها و بخشنامه هایی این چنینی هرگز به جایگاه خوبی نخواهیم رسید.چرا که حقوق اساتید دانشگاه آزاد بسیار ناچیز است و این خود سدی در برابر آموزش محسوب می شود.

حسین اسلامی یکشنبه , ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳

دانشگاه آزاد اشغال شده!!! آزادش کنید.

گنج یکشنبه , ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰

درود بر خانم دکتر حاجی‌آقایی که اینقدر نترس هستن و حتی از آبرو و اعتبار خودشون برای احقاق حق ما مایه گذاشتن