امروز

شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۲۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شادگان خبرداد:

 

تشکیل پرونده قضایی برای پیمانکار متخلف جاده منطقه عبودی شادگان
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شادگان گفت : در راستای حفظ حقوق عامه و پیگیری مطالبات مردمی به دستور دادستانی، پیمانکار متخلف در طرح آسفالت منطقه عبودی شادگان احضار و پرونده کیفری تشکیل شد.

رضا کیانی راد در گفت‌وگو با خبرنگارما از احضار پیمانکار متخلف طرح آسفالت جاده عبودی شادگان به دادسرا خبر داد و اظهار کرد: تخلفات پیمانکار، باعث اعتراض اهالی منطقه و اخلال جدی در مسیر تردد مردم شده بود که با ورود مدعی العموم در این خصوص پرونده کیفری در دادسرای شادگان برای پیمانکار تشکیل شد.
وی با تاکید بر احقاق حقوق عامه، افزود: این افراد با رفتار‌های خلاف قانون و لطمه به بیت المال، باعث ایجاد نارضایتی و سلب آسایش مردم شده بودند که تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شادگان ادامه داد: در راستای حفظ حقوق عامه و پیگیری مطالبات مردم، پیمانکار به همراه چند تن دیگر از افراد دخیل در طرح آسفالت منطقه عبودی شادگان به دادسرا احضار شدند.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت‌های قانونی تا تحقق مطالبه مردم، پیگیر حل مشکل آسفالت منطقه عبودی هستیم.

این مقام قضایی در شهرستان شادگان درپایان گفت : در موارد نقض حقوق عمومی و اجتماعی نیاز به شکایت خصوصی نیست، بلکه دادستان به عنوان مدعی العموم و با انجام اقدامات بایسته، اجازه نمی‌دهد که حقوق عمومی ضایع شود و به طور قطع ناقضان حقوق عمومی با برخورد قاطع قانونی مواجه خواهند شد.

خبرنگار/ناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی