امروز

شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۵۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

اطلاعیه فوری | اداره برق مسجدسلیمان

 

 

 

با سلام و احترام خدمت تمامی کاندیداها و حامیان ایشان مقتضی ست به منظور پیشگیری از هرگونه حوادث احتمالی؛ از مسئولین ستادهای اجرایی در حوزه ی تبلیغات، در راستای رعایت نکات ایمنی موارد زیر را مدنظر قرار دهند:

در حین فعالیت های تبلیغاتی مسئولان هیات های یادشده دقت نظر داشته باشند که از برخورد و نزدیک شدن وسایل و تجهیزات عزاداری همچون داربست، بنر و … به شبکه و تجهیزات برق رسانی به خصوص در هنگام شب که دید کافی وجود ندارد، جلوگیری شود.

نظر به اینکه نصب بنر و پوستر بر روی پایه های برق و سایر تجهیزات جانبی در سنوات قبل منجر به وقوع حوادث برق گرفتگی گردیده لذا ترتیبی اتخاذ گردد که هیات های اجرایی از هرگونه فعالیت بر روی پایه ها و متعاقبا ً صعود افراد از تاسیسات برق رسانی جهت نصب هرگونه پرچم، پلاکارد و بنر خودداری شود.

از احداث و نصب هرگونه شبکه و برق موقت در حریم و مسیر خطوط نیرو رسانی برق جهت برپایی تجمعات انتخاباتی و همچنین ایستگاه های پذیرایی از جداً خودداری فرمایید.

تجهیزات برقی مورد استفاده نظیر سیم، کابل، تابلوهای برقی و … قبل از شروع فعالیت های تبلیغاتی توسط کارشناسان و گروه های عملیاتی مورد بازرسی دقیق قرار گرفته و ضمن برطرف نمودن نواقص احتمالی با توجه به احتمال وقوع بارندگی با محفوظ نگه داشتن اتصالات کابل ها و فیوز وسایل برقی از قرار گرفتن آنها در معرض باران خودداری شود.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اطلاعیه فوری | اداره برق مسجدسلیمان
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی