کد خبر : 21776
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۴:۵۶

۹۵۰کلاس آموزشی از سوی خیران خوزستانی تحویل آموزش‌وپرورش شده است

۹۵۰کلاس آموزشی از سوی خیران خوزستانی تحویل آموزش‌وپرورش شده است

مدیرکل نوساری مدارس استان خوزستان گفت: تا پایان سال جاری در خوزستان یک هزار و ۳۰۰ کلاس آموزش ساخته می‌شود که از این تعداد سهم خیرین نزدیک به یک هزار کلاس است. علی قربانی در حاشیه کلنگ زنی ۲ مدرسه روستایی بخش های مرکزی و مشراگه شهرستان رامشیر اظهار داشت‌: دو باب مدرسه ۶ کلاسه

مدیرکل نوساری مدارس استان خوزستان گفت: تا پایان سال جاری در خوزستان یک هزار و ۳۰۰ کلاس آموزش ساخته می‌شود که از این تعداد سهم خیرین نزدیک به یک هزار کلاس است.

علی قربانی در حاشیه کلنگ زنی ۲ مدرسه روستایی بخش های مرکزی و مشراگه شهرستان رامشیر اظهار داشت‌: دو باب مدرسه ۶ کلاسه شهید عون خالدی در شهر مشراگه شهرستان رامشیر و مدرسه ۲کلاسه روستای تلتلیه بخش مرکز این شهرستان با همت بنیاد برکت و اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان کلنگ زنی شد.

وی افزود: شهرستان رامشیر نیازمند توجه بیشتری نسبت به فضاهای آموزشی دارد و امید است با به ثمر رسیدن پروژه های کلنگ زنی شده تحولی در فضاهای آموزشی شهرستان رامشیر به وجود بیاید.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان بیان کرد: طی ۴ سال گذشته در شهرستان رامشیر، ۶۰ کلاس درس تحویل داده شده و همچنین ۲۰کلاس کانکسی برچیده شده است؛ تا انتهای سال ۲۲ کلاس درس تحویل مردم شهر و روستاهای رامشیر خواهد شد.

وی افزود: از خیرین درخواست می‌کنیم با توجه به نیاز مناطقی چون رامشیر توجه‌شان به این مناطق جلب شود و مناطق محروم و بعضی از روستاها در آنها مدرسه ساخته شود.

قربانی با بیان اینکه “در سطح استان خوزستان نیز پیگیر حضور خیران هستیم” گفت: سال گذشته ۱۳۳۱ کلاس درس تحویل مناطق شهری و روستایی استان خوزستان داده شده و امسال نیز ۱۳۰۰ کلاس دیگر تحویل مردم داده می‌شود.

وی تصریح کرد: از ۱۳۰۰ کلاس درسی که امسال تحویل خواهد شد، ۹۵۰کلاس با مشارکت خیرین استان خوزستان است.

وی گفت: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان آماده کمک به خیرین در سطح استان است و در قالب طرح آجر به آجر شاهد حضور بیشتر عزیزان برای امر مقدس باشیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.