ویژه و مهم

گلایه ها

گلایه های خوزستان | تبعیض آشکار در روز روشن / لزوم برقراری عدالت برای تمامی دانش آموزان در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اهواز

متاسفانه علی رغم تمامی گفته ها در دقیقه ۹۰ و دقیقا بعد از صدور کارتهای جلسه ، مشخص شده که بعضی از مدارس ناحیه ۴ اهواز محل آزمون دانش آموزان خودشان هستن، بدون تغییر کادر و مراقبین و عوامل اجرایی، در این شرایط که کمترین نمره تاثیر مستقیم در سرنوشت و آینده دانش آموزان ایفا میکند.
کد خبر : 57857
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 - 23:57
گلایه های خوزستان | تبعیض آشکار در روز روشن / لزوم برقراری عدالت برای تمامی دانش آموزان در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اهواز

 

شبکه خبری خوزستان | تخلفات در بعضی از مدارس ناحیه ۴ اهواز / عدالت و برابری برای تمام دانش آموزان در سراسر کشور برقرار شود.

 

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل از یکی از اولیای دانش آموزان تخلفاتی در این ناحیه اتفاق افتاده که خواستار شفافیت و جوابیه از سوی اداره مذکور هستیم.

 

گلایه شهروند ناراضی به شرح زیر می باشد:

با توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات نهایی و با توجه به نهایی شدن هر سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم و تاثیر مستقیم و قطعی نمرات و معدل در کنکور و آینده دانش آموزان، وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمونهای نهایی در کمال سلامت و مراقبت و برخورداری امنیت کامل همیشه خبر رسانی میکردندـ

 

اینکه برای حفظ سلامت آزمونها هیچ دانش آموزی در حوزه مدرسه خودش قرار نخواهد گرفت و تمامی دانش آموزان حوزه جدید و جدای از مدرسه خودشان خواهند داشت.

 

ولی متاسفانه علارغم تمامی گفته ها در دقیقه ۹۰ و دقیقا بعد از صدور کارتهای جلسه ، مشخص شده که بعضی از مدارس ناحیه ۴ اهواز مانند: فرزانگان ۱، شاهد میثاق، حضرت معصومه محل آزمون دانش آموزان خودشان بوده که بدون تغییر کادر و مراقبین و عوامل اجرایی، در این شرایط که کمترین نمره تاثیر مستقیم در سرنوشت و آینده دانش آموزان ایفا میکند.

 

انتظار میرود که عدالت و برابری برای تمام دانش آموزان در سراسر کشور برقرار گردد.

 

خواهشا مشکل و اعتراض ما که گلایه تمام خانواده هاست رو انعکاس داده تا شاید اقدامی صورت گیرد.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.