امروز

شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۳:۳۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع)اهواز گفت: پزشکان متخصص و عمومی با حضور در منطقه کوی مندلی کلانشهر اهواز، بیش از ۲۰۰خانواده محروم و نیازمند مورد ویزیت معاینه بالینی قرار گرفته اند.

سرهنگ احمد ویسی پور در اهواز، اظهار داشت: خدمات رسانی بسیج در منطقه کم برخوردار استان خوزستان و شهر اهواز ادامه دارد و گروه جهادی پزشکی در منطقه محروم کوی مندلی کلانشهر اهواز حضور یافت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) افزود: پزشکان متخصص و عمومی با حضور در منطقه کوی مندلی کلانشهر اهواز، بیش از ۲۰۰خانواده محروم و نیازمند مورد ویزیت معاینه بالینی قرار گرفته اند.

وی بیان کرد: در روزهای آینده تیم جهادی پزشکی در سایر مناطق محروم حضور پیدا می‌کنند و همچنین داروها برای بیماران نیازمند در نظر گرفته شده و به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می‌گیرد. در کنار خدمات‌رسانی پزشکان به اهالی منطقه محروم کوی مندلی، بیش از ۳۰هزار ماسک بین ۲۵۰۰خانواده توزیع و همچنین ۳۰۰ بسته معیشتی تحویل خانواده های نیازمند داده شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) در پایان گفت: این اقدام و سایر اقدامات بسیج، نشان از این است که بسیج در عرصه خدمات رسانی اجتماعی بویژه مناطق محروم حضور فعالی داشته و تداوم خواهد داشت.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی