امروز

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۵۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

کیفیت و اتقان آرا قضات شوراهای حل اختلاف خوزستان در سال ۹۸ و ۶ ماهه نخست امسال بسیار مطلوب بوده است

 

 

شبکه خبری خوزستان | معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان گفت: در سال ۹۸ و ۶ ماهه نخست امسال کیفیت و اتقان و استحکام آرای قضات شوراهای حل اختلاف استان بسیار مطلوب و درخواستهای تجدید نظر در این آرا نسبت به سال های گذشته کمتر بوده است.

 

 

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل از روابط عمومی شوراهای حل اختلاف استان خوزستان عبدالعباس زبیدی نیا معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان در مراسم تجلیل از قضات شوراهای حل اختلاف اهواز ، ضمن تبریک گرامی داشت هفته بسیج و همچنین تقدیر از زحمات و خدمات قضات شوراهای حل اختلاف استان ، از کسب رتبه برتر کشوری در اتقان آرا قضات شوراهای حل اختلاف خوزستان خبر داد و گفت: یکی از سیاست هایی که می تواند منجر به کیفیت رسیدگی و اتقان آرا شود، نظارت بر آرای صادره از سوی قضات است که خوشبختانه قضات شوراهای حل اختلاف استان در سال ۹۸ و ۶ ماهه نخست امسال توانستند با اتقان و آرای قضایی بسیار مطلوب در سطح کشور جایگاه برتری را کسب کنند و این نشان از اهمیت ،توجه و دقت قضات عزیز این مجموعه در صدور با کیفیت آرا می باشد.

 

 

وی افزود: قضات ، کارکنان و اعضاء شوراهای حل اختلاف خوزستان علیرغم شرایط سخت و حساس شیوع بیماری منحوس کووید ۱۹ (کرونا) در زمینه رسیدگی به پرونده ها و مختومه کردن آنان به صلح و سازش فعالیت های بی نظیری داشتند که جا دارد از زحمات ، خدمات و تلاشهای تمامی این عزیزان تشکر کرد و برای آنان از خداوند متعال تندرستی و سلامتی مسئلت داریم.

 

 

زبیدی نیا با اشاره به بحث داوری و میانجگری و فعالیت آن در شورای حل اختلاف اظهار کرد: به منظور ارتقاء جایگاه شورای حل اختلاف و همچنین گسترش فعالیت آن واحد های داوری و میانجگری به این مجموعه اضافه گردید که در آینده نزدیک فعالیت این ۲ واحد در شوراهای حل اختلاف استان شروع می شود و امیدواریم در خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم گام های مؤثری برداشته گردد.

 

 

وی در ادامه افزود : قضات شوراهای حل اختلاف خوزستان نسبت به رسیدگی و مختومه نمودن سریع و با دقت پرونده های قدیمی (مسن) تلاش فراوانی داشته باشند.

 

 

رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان بر استفاده از ظرفیت افرادی که می توانند در زمینه صلح و سازش به شورای حل اختلاف کمک کنند تاکید کرد و گفت: برای ارتقاء ، گسترش و توسعه فرهنگ اصلاح ذات البین و صلح و سازش در استان از ظرفیت افرادی که می توانند در زمینه صلح و سازش بعنوان همیار شورای حل اختلاف تاثیرگذار هستند استفاده نمود.

 

 

در پایان این مراسم به پاس خدمات و زحمات قضات شوراهای حل اختلاف کلانشهر اهواز با اعطاء لوح سپاس و هدایایی از آنان تجلیل بعمل آمد.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی