امروز

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۹:۱۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، تولید محصولات نوردی شرکت در سال ۱۴۰۰ به یک میلیون تن رسیده و شرکت به سوددهی می رسد.

نادر جعفر یوسفی، با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای افزایش تولید در شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران در سال آینده، اظهار داشت: توان تولید محصولات نوردی در این شرکت بالغ بر ۱ میلیون و ۴۳۵ هزار تن است اما اکنون شرکت با همه ظرفیت خود تولید نمی‌کند.

وی افزود: تولیدات شرکت از سال ۹۰ روند کاهشی به خود گرفت تا این‌که در سال ۹۷ به ۹۸ هزار تن رسید. سپس با پیگیری‌های صورت گرفته تا نیمه دوم سال ۹۸ همه خطوط تولید مجدد فعال و به چرخه تولید بازگشت.

مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران ادامه داد: اگر همه بخش‌ها فعال باشند و تامین مواد اولیه به صورت مستمر انجام گیرد می‌توانیم همه بخش‌ها را به صورت فعال نگه‌داشته و به ظرفیت نهایی شرکت نزدیک شویم.

یوسفی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ اتفاقات خوبی در این شرکت می‌افتد، ابراز امیدواری کرد: اکنون پس از هشت سال دست‌و‌پنجه نرم کردن با مشکلات تولید شرکت به ۳۶۸ هزار تن در سال رسیده که پیش‌بینی می‌کنیم در سال ۱۴۰۰ تولید محصولات نوردی در این شرکت به یک میلیون تن برسد.
وی با اشاره به تسویه بدهی‌های گذشته شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران گفت: بدهی‌های معوق به همراه بدهی‌ به بانک‌ها بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بود که بیشتر این مبلغ تسویه شده و امیدواریم با ادامه روند تولید در سال آینده به سوددهی برسیم.

مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران به راه‌اندازی خط تولید لوله های جریانی صنعت نفت اشاره و عنوان کرد: این شرکت با تولید لوله های جریانی صنعت قصد دارد حضور قدرتمندی را در صنعت نفت کشور آغاز کند.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی