امروز

شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۲:۲۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

ویژه و مهم | احضار و بازخواست کارکنان و پرسنل دانشگاه آزاد خوزستان به دلیل دادخواهی قانونی درب ساختمان مجلس شورای اسلامی

 

 

پوشش خبری رسانه ها در خصوص مطالبه گری کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور مبنی بر همسان‌ سازی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاه دولتی در چند روز اخیر حکایت از رنج نابرابری و تبعیض دارد ؛ تبعیضی که سالهاست تداوم دارد و هر روز تعمیق می یابد.

 

 

در این راستا ، واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان نیز علاوه بر طرح چنین مطالباتی در سطوح کلان ، خواستار پرداخت حقوق و معوقات خود بوده و چون به نتیجه ی مطلوبی نرسیده اند ، به ناچار ، دست‌ یاری به سمت نمایندگان سیاسی و مسئولین منطقه دانشگاهی دراز کرده اند که متاسفانه در این زمینه نیز ، پاسخی درخور ، دریافت نکردند.

 

 

بنابراین با هم اندیشی از ابزار رسانه ، جهت رساندن صدای خود به مدیران ارشد سازمانی بهره جسته و برخی از همکاران با برخی از رسانه ها مصاحبه کرده اند که بلافاصله از سوی مسئولین دانشگاه و منطقه‌ ، احضار و مورد بازخواست قرار گرفته و باید منتظر احکام خود در کمیته انتظامی باشند!

 

 

قابل درک نیست ، در جامعه ای که مزین به نام اسلام و ارزشهای اسلامی است و الگوهای دینی ما به کرات سفارش به رعایت عدالت و انصاف داشته اند ، اصحاب خرد و اندیشه که به رنج معیشت و حیثیت دچار شده اند و مطالبه ای قاعده مند را در دستور کار خود قرار داده اند این چنین بی رحمانه مورد بی مهری ، عتاب ، احضار و تنبیه قرار بگیرند.

 

 

بنابراین روا نیست که یک مطالبه ی صنفی ناشی از اعتراض به تبعیض و غم نان و عدم امنیت شغلی، را با عینک سیاسی و امنیتی نگاه کنند.

 

 

در این راستا ، از اهالی رسانه و مطبوعات شریف خوزستان ، انتظار می رود که با ورود و شفاف سازی خود، رسالت خویش را برای احقاق حق ، به کار گیرند و پژواک صدا و بازتاب مطالبات دانشگاه های آزاد خوزستان باشند.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی