امروز

جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۹:۴۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

ویژه | قاسم سلیمانی دشتکی ، برادری که نباید روی زمین بماند

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان،در روزهای گذشته غلامرضا شریعتی از استانداری خوزستان خداحافظی کرد و قاسم سلیمانی دشتکی فرزندی از فرزندان برومند بختیاری جایگزین او شد.

سلیمانی دشتکی با سوابق مدیریتی بسیار خوب در حوزه های مختلف سیاسی،فرهنگی و اجرایی براستی یک انتخاب ایده آل برای خوزستان بود که بر جایگاه بحق خود رسید.

قاسم سلیمانی دشتکی یکی از مدیرانی است که از جنس و بدنه همین مردم است و طینت وی پر از خصایص نیک همچون مردم داری،مهربانی،ساده زیستی و تدبیر است.

آری،خوزستان و خوزستانی ها بعد از شریعتی،امثال سلیمانی ها را نیاز دارند زیرا اکنون فردی را به عنوان استاندار خود میدانند که فاصله ای از حیث زندگی و گذشته با مردم عادی و رنج دیده ندارد.

همه با هم سلیمانی را حمایت خواهیم کرد برای آبادانی خوزستان/برای یکپارچگی همه اقوام خوزستانی/برادری بختیاری،عرب،شوشتری،دزفولی و….همه برقرار است.

وی مدیرکل تعاون استان چهارمحال و بختیاری،مدیرکل تعاون استان اصفهان و مدیرکل کار و امور اجتماعی استان اصفهان بوده است،سلیمانی دو سال معاونت برنامه‌ریزی، اداری و مالی استانداری خراسان جنوبی را در کارنامه کاری خود دارد و استانداری چهارمحال و بختیاری را نیز در کارنامه خود دارد.

🖊️به قلم علی محمدی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی