امروز

جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۳:۳۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

به نقل از پرشین وی : دزدی کردن می تواند آسیب فراوانی را به همراه داشته باشد. مالباخته که تلاش چند ساله اش از دست می رود و دزدی که ممکن است دچار مشکلات فراوانی شود از خطراتی که در این مسیر برای او وجود دارد و عاقبتی که در این دنیا و جهان آخرت می تواند گریبان گیر او گردد. نجات دزد بخت‌ برگشته از کانال کولر را در پرشین وی ببینید.

نجات دزد بخت‌ برگشته

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نهاوند گفت: سارقی که ۱۲ ساعت در کانال کولر گرفتار بود با تلاش آتش نشانی نهاوند از مرگ حتمی نجات پیدا کرد. باشگاه خبرنگاران جوان: مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نهاوند گفت: سارقی که ۱۲ ساعت در کانال کولر گرفتار بود با تلاش آتش نشانی نهاوند از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

دزد در کانال کولر خانه‌ای در نهاوند گرفتار شد

اکبر مولوی مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نهاوند گفت: با همکاری پلیس، مرجع قضایی، آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نهاوند سارقی که به مدت ۱۲ ساعت در کانال کولر یک مجتمع آپارتمانی گیرکرده بود از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

گیر کردن دزد در کانال کولر

نجات دزد بخت‌ برگشته

نجات دزد بخت‌ برگشته

دزد بخت‌برگشته در کانال کولر گیر کرد!

مولوی افزود: این سارق نگون بخت به قصد سرقت با یک شگرد خاص از راه کانال کولر یکی از طبقات قصد ورود به منزلی را داشت ، اما از ساعت ۱۰ شب تا ۱۰ صبح در داخل کانال کولر به دام افتاد.

نجات دزد بخت‌ برگشته

او با بیان اینکه صاحب خانه در منزل حضور نداشته است، بیان کرد: اگر یکی از همسایه ها صدای آه و ناله و کمک خواستن این سارق را نمی شنید، فرد سارق ممکن بود در کانال کولر جان بدهد اما یکی از همسایه ها بلافاصله بعد از اطلاع از این مساله پلیس و سازمان آتش نشانی را در جریان قرار داد.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نهاوند گفت: با تلاش یک ساعته و با حکم قانون و هماهنگی قفل واحد آپارتمان را شکستیم و سپس با بریدن کانال کولر سارق جوان را که پاهایش نای راه رفتن نداشت نجات و تحویل پلیس دادیم.

نجات دزد بخت‌ برگشته
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی