امروز

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۲:۴۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

 

شبکه خبری خوزستان // دکتر علیرضا ورناصری متولد سال ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است ، از ١٧سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد ، علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشکی خرم آباد، بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ، مسئول دایره بازرسان ، آموزش بازرسان و جایگاه های کلیدی دیگر ، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸کارشناسی مهندسى صنایع(گرایش تولید صنعتى) کارشناس ارشد علوم سپاسى (گرایش روابط بین الملل) دکتراى علوم سیاسى(گرایش مسائل ایران).
🔸ازسال ٨۵ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨تا٩٣ مدیر کل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه ای وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است.
🔸ازسال٩۵ تاسال ۹۷مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح ۵۵۰ هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام است.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکز علمی کاربردی نور وابسته به مجمع، چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان با عنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی، با تاییدِ هیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور (استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید. علاوه براین مقالاتی از ایشان راجع احزاب در جهان سوم به همایشات مختلف راه یافته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔸دکترعلیرضا ورناصری کاندیدای دوره دهم انتخابات مجلس با بیش از ٣٧هزار رأی است که بدلیل دعوت اقشار مختلف مردمِ منطقه، مجددأ با التزام عملی به قانون و اعتقادِ مؤکد به مواردِ ذیل قصد شرکت در انتخابات آتی مجلس را دارد:

🔅 اتکاء گسترده بر ظرفیتهای انسانی منطقه و بومی گزینی جهت رفع مشکلات.
🔅 پرهیز از شعار محوری که بالاترین آسیبها را بر اعتماد مردم وارد نموده است.
🔅 بهره برداری از ظرفیتهای متعدد نفت گاز، گردشگری و…جهت احیای منطقه.
🔅 استفاده از جوانان،مدیران و نخبگان بومی در سطوح گسترده جهت رفع معضلات مزمن چهار شهرستان.
🔅 کنار گذاشتن همه افرادی که با عدم عملکرد صحیح،به این مردم شریف ظلم روا داشته اند.
🔅 تشکیل کمیسیونِ همیشه فعالِ اشتغال و رفع بیکاری،متشکل از نخبگان،کارآفرینان و سرمایه گذاران.
🔅 توجه ویژه به امور بانوان و استفاده از ظریفت بانوان توانمنددر مدیریتهای کلانِ چهار شهرستان.
🔅 تشکیل مجامع شهروندی و تشکلهای شهروندی جهت ارتباطات مستمر با شهروندان.

🔅مسلمأ ذکر همه سوابق و اهداف دکتر علیرضا ورناصری در این مختصر ممکن نیست،برنامه های کلان و اهداف ایشان در تمام مولفه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی،در روال و زمانِ قانونی مناسب، مطرح خواهند شد.

امتیازات دکتر ورناصرى در قیاس با سایر کاندیداها:

۱- بعد از انتخابات دوره گذشته بیش از سایر کاندیداها در منطقه حضور داشته ست به نحوى که اغلب اقشار مردم با وى صمیمیت و آشنایى دارند.
۲- تمرکز وى صرفا بر طایفه اش نیست بنحوى که نزدیکان وى اغلب از طوایف مختلف هستند.
۳- از حضور صاحبان زر و زور در نزدیک ترین حلقه ارتباطى اش خبرى نیست و اغلب اقشار متوسط و محروم ایشان را همراهى مى کنند بنحوى که علنا به ایشان لقب کاندید محرومان داده اند.
۴- پس از سوابق درخشان شجاعانه ای که در دفاع از وطن ارائه داد در ساختار اجرایى و مدیریتى هم یک مدیر منعطف و دقیق ظاهر شد.
۵- درکنار سوابق درخشان نظامى و مدیریتى همزمان با ادامه تحصیلات چهره علمی ایشان در قالب مقالات علمى رهیافته به همایشات متعدد و ارائه تحلیل هاى متقن درمورد موضوعات روز ایران و جهان، نمودى قابل قبول و برتر از سایر کاندیداها دارد.
۶- ارتباطات گستردۀ وى با نخبگان منطقه طى سالهاى اخیر ایشان را بعد از پیروزى جهت تشکیل اتاق فکرهاى متعدد و استفاده از ظرفیت شایستگان بسرعت آماده عمل خواهد نمود.

 

 

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی