امروز

دوشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۳:۳۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

سرمربی فولاد خوزستان گفت: داوران در ۴ هفته ۵ امتیاز از فولاد گرفته‌اند و از وقتی گفتند فولاد امسال قوی است ببینید چه بلایی سر ما آورده‌اند
به گزارش شبکه خبری خوزستان، جواد نکونام پس از تساوی یک – یک فولاد خوزستان مقابل مس رفسنجان گفت: با اتفاقاتی که در این ۴ هفته علیه فولاد رخ داده و باعث شده ۵ امتیاز از دست ما برود، بهتر است درباره بازی صحبت نشود. در بازی نفت مسجدسلیمان ٣ امتیاز و الان هم ٢ امتیاز از دست ما رفته است.

وی درباره قضاوت کوپال ناظمی در این بازی عنوان کرد: صحنه خطایی که برای حریف گرفته شد صددرصد اشتباه بود و تصاویر تلویزیونی این صحنه را ثبت کرده‌اند. به داور اعتراض می‌کنم؛ می‌گوید داور پشت دروازه این خطا را گرفته است. آقای ناظمی زمانی که در نساجی بودم در دقیقه ٩۴ خطای باد معروف را گرفت و باعث شد تیم من ٢-٣ شکست بخورد و امروز هم با سوت اشتباهش باعث شد ٢ امتیاز از دست تیم من برود.

سرمربی فولاد اظهار داشت: این چهارمین اشتباه تاثیرگذار پیاپی علیه تیم من است، آن وقت آقای سهرابی در شبکه سه می‌گوید اشتباهات تأثیرگذار نداشته‌ایم، اشتباه تاثیرگذار یعنی اینکه پنالتی یا گلی به اشتباه گرفته شود. هفته پیش اگر پنالتی ما گرفته می‌شد دو بر صفر جلو می‌افتادیم و دیگر موقعیتی به حریف داده نمی‌شد اما از این همه اشتباه دفاع می‌کنند.

وی عنوان کرد: این بازی چهارمین هفته پشت سر هم است این اتفاق رخ می‌دهد. از وقتی گفته شد تیم فولاد امسال قوی است ببینید که چه بلایی سر تیم ما آورده‌اند. من نه می‌گویم این برنامه‌ریزی است و نه می‌گویم کسی از عمد این کار را می‌کند ولی ببینید چه بلایی سر فولاد آورده‌اند. خسته شده‌ایم، این از برنامه‌ریزی لیگ که از ما نظر می‌خواهند ولی کار خودشان را می‌کنند و این هم از داوری. اشتباهات سهوی داوری ۴ هفته است که پدر تیم من را در آورده است.

نکونام تاکید کرد: در این بازی‌ها ۵ امتیاز تیم من دست داوری‌ها مانده است. در این بازی با خطای الکی تیم من گل خورده و در بازی مسجدسلیمان گل صحیح ما مردود اعلام شده است و دوبار هم برای ما پنالتی گرفته نشده است. ۴ اشتباه تاثیرگذار پشت سر هم؛ آن وقت شما انتظار دارید من چه فکر کنم؟ در این فوتبال بوده‌ام، هستم و خواهم بود. بالا و پایین و برد و باخت این فوتبال را دیده‌ام ولی این مسائل اظهر من الشمس است. خطای اشتباه گرفته شده بعد می‌گویند داور پشت دروازه در گوشی اعلام خطا کرده، آقای ناظمی اشتباه کرده است. بعد کمک داور از ۴� متری خطای اوت دستی می‌گیرد.

وی یادآور شد: به مسؤلان استان خوزستان می‌گویم؛ اینجا اجازه نمی‌دهند راحت کار کنیم و اذیت می‌کنند. امیدوارم همه چیز سهوی باشد ولی وقتی ۴ هفته پشت سر اتفاق رخ می‌دهد به من حق بدهید که در این باره فکر کنم. بدتر از آن این است که می‌گویند اشتباهی رخ نداده است. داور باید فوتبال را بشناسد و بتواند بازی را حس کند. فولاد چه گناهی کرده که ۴ روز پیش بازی کرده و برای این بازی ٢ یار اصلی نداشته و بازی را پیروز شود ولی با یک شوت اشتباه نتیجه عوض شود. دیگر درباره چه چیزی حرف بزنم؟ ۴ بازی تیم من از داوری‌ها ضرر کرده است و نمی‌دانم مشکل با آقای آذری است که رک حرف زده یا با من است یا با فولاد یا با خوزستان؟ نمی‌دانیم مشکل چیست، ۴ بازی پشت سر هم این اتفاقات رخ داده و بروید ببینید چه اتفاقاتی در این فوتبال رخ داده است.

دشت یک امتیازی مس در وقت‌های تلف شده

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی