امروز

شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۳:۱۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

 

کاشت گل و نهال مثمر در فضای سبز منطقه سه اهواز در حال انجام است

 

 

حوزه فضای سبز شهرداری منطقه ۳ در حال آماده سازی قطعات گلکاری و ارتقاء پوشش گیاهی با کاشت نهال های مثمر در سطح منطقه است .

 

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل از اداره ارتباطات شهرداری منطقه ٣ ، شهرام شاهین زاده مدیر منطقه در این خصوص گفت : به منظور تنوع بخشی بصری به فضای سبز شهری و ایجاد چشم اندازهای زیبا در سطح منطقه ، در شش ماه دوم سال با توجه به مناسب بودن شرایط برای کاشت نهال و گلهای فصلی ، این مهم در دستور کاری حوزه فضای سبز قرار گرفته است.

 

 

شاهین زاده با اشاره به تاکید شهردار کلانشهر اهواز در رسیدگی ویژه به گلکاری و کاشت درختان مثمر گفت : میدان اقبال و فاز ۴ و همچنین کاشت نهال از انواع گلدار و ثمرده برای ایجاد تنوع در گونه های گیاهی شهر اهواز در دستور کار و بطور مستمر توسط عوامل زحمتکش حوزه فضای سبز این شهرداری در حال انجام است .

 

 

مدیر منطقه ۳ خاطر نشان کرد : آماده سازی پارک ها از حیث هرس کاری ، چمن زنی و رسیدگی کلی به وضعیت آنها نیز در کنار کار کاشت درخت و گلکاری از جمله اقدامات روزانه نواحی چهارگانه فضای سبز است تا امید به پرودگار با ورود به فصل بهار و اولین نوروز قرن ، شاهد فضایی با طراوت و شاداب تر برای شهروندان باشیم .

 

 

 

 

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی