امروز

چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۳:۵۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

رییس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان خبر داد : تشکیل مرکز کنترل کرونا ویروس در مسجدسلیمان و اهواز

 

شبکه خبری خوزستان: رییس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسلیمان از تشکیل و راه اندازی مرکز EOC کنترل کرونا ویروس در مسجدسلیمان و ۵ منطقه بهداشت و درمان صنعت نفت منطقه جنوب به مرکزیت اهواز همراه و همگام با سایر مناطق بهداشت و درمان صنعت نفت کشور خبر داد .

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، دکتر فرحناز عزیزدوست با اعلام این اخبر اظهار داشت : به منظور مقابله با این ویروس ، یکی از بخش های بیمارستان نفت مسجدسلیمان به عنوان بخش بستری بیماران احتمالی در نظر گرفته شده است.

وی افزود : خوشبختانه تاکنون هیچ یک از پرسنل و اعضای خانواده بزرگ صنعت نفت مسجدسلیمان به این ویروس مبتلا نشده اند و فقط چند بیمار مشکوک بصورت سرپایی مراجعه داشتند که پس از ویزیت توسط پزشک متخصص داخلی و انجام اقدامات مربوطه با اخذ آموزشهای لازم در منزل تحت ادامه درمان قرار گرفتند.

وی با اشاره به نبود بخش ICU در بیمارستان نفت مسجدسلیمان گفت : با توجه به اینکه بیماران مبتلا به مشکلات حاد تنفسی ممکن است نیاز به بستری در بخش ICU داشته باشند پس از معاینه و ویزیت توسط متخصص داخلی و انجام مراقبت های اولیه ،  به بیمارستان نفت اهواز که به عنوان معین و پشتیبان بیمارستان نفت مسجدسلیمان در نظر گرفته شده است اعزام می شوند .

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی