امروز

چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۲:۴۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

دیدار احمدرضا کرایی مدیر آموزش پرورش شهرستان امیدیه، کادر کارشناسی سواد آموزی و برخی از کارشناسان ستادی مدیریت آموزش و پرورش با جناب مهندس رفیعی، فرماندار شهرستان امیدیه:

به گزارش خبرنگارما ازامیدیه. به مناسبت هفته گرامیداشت تاسیس نهضت سواد آموزی صورت گرفت.

کادر کارشناسی سواد آموزی در معیت مدیر آموزش و پرورش، کارشناسان حراست و روابط عمومی در دفتر فرماندار محترم شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان امیدیه سید مهران رفیعی، ضمن تبریک ایام خجسته گرامیداشت تاسیس نهضت سواد آموزی، به نقش اساسی عملکرد آموزش و پرورش و نهضت سواد آموزی در پیشرفت علمی، صنعتی وتوفیقات آن اشاره نموده و کاهش ۹۸ درصدی بیسوادی در بعداز پیروزی انقلاب اسلامی را ازجمله دستاوردهای سازمان نهضت سواد آموزی و تعاملات تنگاتنگ با آموزش و پرورش دانستند. فرماندار محترم از تلاشها و زحمات کارشناسی سوادآموزی و آموزش دهندگان تقدیر نموده وبرای آنان از خداوند متعال، برای دستیابی به اهداف والای سوادآموزی و توفیق بیش از پیش در این راه پرمسئولیت و بزرگ‌، مسئلت نمودند.

پیش از سخنان فرماندار مهندس رفیعی، مدیرآموزش پرورش کرایی و کارشناس مسئول سوادآموزی، خانم نری موسی درخصوص برنامه های در دست اجرای آموزش و پرورش و سواد آموزی و دستاوردها و نتایج فعالیتهای آنها در بهبود کمی و کیفی تعلیم و تربیت شهرستان امیدیه سخنانی ایراد نمودند.

 

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی