امروز

چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۳۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل از خبر روز؛ رویدادهایی که حکایت زجر های بی حاصل و درد های بی پایان ساکنانش است این روزهای تلخ پایانی ندارد انگار. تکرار و تکرار ، آنچه مردم می بینند فقط حرف است و نه عمل ، خیلی هم اگر بی انصافی نکنیم آنقدر کم کار شده که ضعف های مدیریتی در هر موضوع نه چندان بزرگی کاملا بزرگ دیده می شود خوزستان است و نفت ، گاز ، پتروشیمی والبته رکورد دار بیشترین بودجه در سه سال اخیر !

رکورد های دیگری هم همیشه بوده و در موردشان حرف زده شده اما وقتی حرف ها ، سخنرانی ها و شوهای رسانه ای را راستی آزمایی می کنیم آنچه که می ماند باز همین حرف ها و عکس های یادگاری است !!! از کمبود آب غیزانیه تا دهدز، از جاده های مرگ آبادان و مسجد سلیمان تا خودکشی های گاه و بیگاه در ایذه ، از بی کفایتی مدیران ، شهرداران و شورای شهر تا رانت های کلان اقتصادی ره آوردی جز گلایه و اعتراض برای شهروندان نداشته است خوزستان در طول این چهل و چند سال چه باید انجام می داده که نداده است ؟ نفت و گاز و پتروشیمی اش برای آبادانی سیما و منظر شهری استان های دیگر ، آلودگی و فاضلاب و بیکاری سهم خودش .
خوزستان برای کشور کم نگذاشته اما مرکز نشینان چقدر قدر شناس بوده اند ؟ خوزستان ، اما مشکلی فراتر از فاضلاب و بیکاری دارد مشکلی که سالهاست با آن دست به گریبان است ، « مدیریت استان ، حلقه مفقوده ای که می توان به حلقه های دیگری مانند نگاه قومی به انتخابات شورای شهر و مجلس، انتخاب مدیران براساس سهم قومیت ها و…‌ اضافه نمود.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی