امروز

چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۳:۴۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشت آزادگان :جلسه کارگروه آرد و نان با هدف ارتقاء کیفیت و ساماندهی واحدهای نانوایی ، بررسی مشکلات توزیع آرد و رسیدگی به مشکلات بهداشتی نانوایی های سطح شهرستان به ریاست عباس پورعاطف معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور سایر اعضاء در محل فرمانداری دشت آزادگان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه پورعاطف گفت : با توجه به وضعیت ناصحیح توزیع آرد و همچنین شرایط و مشکلات نانوایی‌ها در پخت نان و لزوم حل مشکلات نانوایی‌ها و تاکید فرماندار محترم این جلسه برگزار شده است.

پور عاطف افزود :‌ از مهمترین تصمیماتی که در این جلسه گرفته شد :تشکیل کارگروه ویژه نظارت و بازرسی از مراکز توزیع آرد و نانوایی ها ، نظارت دقیق بر نحوه تخصیص سهمیه آرد متناسب با نیاز اهالی منطقه و همچنین تعیین میزان سهمیه و روش تفکیک آرد توزیعی در بین نانوائیهای شهرستان توسط اعضاء مرتبط صورت پذیرد و چنانچه نانوایی ها تخلفی از آنها صورت پذیرد در سریعترین وقت ممکن سهمیه آنها باید قطع گردد.

در ادامه سخنان خود به ممنوعیت هر گونه جابه جایی و فروش آرد خبازی بدون هماهنگی با واحد بازرسی و نظارت تاکید نمود و تصریح کرد : در صورت مشاهده چنین تخلفاتی سهمیه آرد واحد نانوایی قطع خواهد شد.

در پایان جلسه آقای پور باقر به عنوان نماینده غله و خدمات بازرگانی استان در شهرستان معرفی شد .

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی