امروز

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۲:۵۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

بازدید مشترک بهداشتی از اصناف مختلف شهرستان هندیجان با هدف اجرای دستورالعملهای مقابله با کرونا:

بازدید و بازرسی از بازار و اصناف هندیجان با هدف نظارت بر رعایت شیوه نامه ها و دستورات مقابله با کرونا با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان، رئیس مرکز بهداشت، رئیس اداره صمت، رئیس اداره تعزیرات، رئیس اداره آگاهی، نماینده نیروی انتظامی شهرستان و مسوول و کارشناسان بهداشت محیط انجام گرفت.به گزارش خبرنگارماازهندیجان

در بازرسی مشترک بازرسین از اماکن و اصناف مختلف خیابان امام خمینی(ره) و فلکه ترمینال خصوصا صنف کالای خانگی بازدید بعمل آوردند.

در این برنامه، ۵۶ مغازه مورد بازدید قرار گرفت که ۲۳ مورد تذکر و ۶ مورد صنف کالای خانگی (به علت عدم استفاده از ماسک و عدم دریافت کد بهداشتی) پلمب و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

دکتر رئیسی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان درحاشیه این بازدید اظهار داشت: عادی فرض کردن شرایط توسط عده ای افراد جامعه باعث کم شدن رعایت دستورالعملها و درنتیجه افزایش موارد بیماری شده است. بالابردن حساسیت صاحبان اصناف در رعایت دستورالعملهای مقابله با کرونا مهمترین هدف این بازدیدها است، در مورد سلامت عمومی جامعه جدی هستیم و در برابر متخلفان و افراد بی توجه به سلامت عمومی در چهارچوب قانون و مقرارت عمل میکنیم و ذره ای کوتاه نخواهیم آمد.

خبرنگارناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی