امروز

پنج شنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۰:۲۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

 

اطلاعیه و دستورالعمل مهم کارگروه نظارت بر اصناف ستاد مدیریت بیماری کرونا خرمشهر

 

🔸 *دبیر شورای اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خرمشهر از صدور اطلاعیه و دستورالعمل مهم کارگروه نظارت بر اصناف ستاد مدیریت بیماری کرونا خرمشهر خبر داد؛ که مشروح این اطلاعیه‌ به شرح ذیل است:*

۱.پاساژها ، مجتمع های تجاری و بازار های مسقف با رعایت موازین بهداشتی از ساعت ۹ صبح الی ۱ ساعت بعد از نماز مغرب مجاز به فعالیت بوده و مدیر مجتمع تجاری موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از هرگونه ازدحام در محوطه سرپوشیده، مجتمع میباشد ؛ در غیر اینصورت با حضور اصناف و مرکز بهداشت ضمن صورتجلسه پرونده برای رعایت موازین بهداشتی که منجربه پلمپ طولانی مدت و جرائم مالی خواهد شد به دادگستری ارجاع می‌شود.

۲.رستوران ها، اغذیه فروشی ها ، طباخی‌ها، فست فودها فقط برای فروش افطار و آن هم به صورت بیرون بر بعد از یک ساعت بعد از اذان مجاز به فعالیت می‌باشند. مالک فروشگاه موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از هرگونه ازدحام در محل اغذیه فروشی ممنوع بوده و در غیر اینصورت با حضور اصناف و مرکز بهداشت ضمن صورتجلسه پرونده برای رعایت موازین بهداشتی که منجربه پلمپ طولانی مدت و جرائم مالی خواهد شد به دادگستری ارجاع می‌شود.

۳.روز بازارها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حفظ فاصله دست فروشان، جلوگیری از هرگونه ازدحام و تحت نظارت پیوسته شهرداری مجاز به فعالیت بوده و در غیر اینصورت با حضور اصناف و مرکز بهداشت و اجرائیات شهرداری اقدام به جمع آوری بساط روزبازارها خواهد شد.

۴.آرایشگاه ها و سالن های زیبایی با رعایت موازین بهداشتی و پروتکل های بهداشتی صرفا برای پیرایش عمومی افراد با وقت قبلی و بدون ازدحام ، مجاز به فعالیت می‌باشند. توجه: این مجوز به هیچ عنوان برای آرایش و پیرایش مجالس جشن و عروسی نمی‌باشد و این‌گونه مجالس تا اطلاع ثانوی ممنوع است؛ در غیر اینصورت با حضور اصناف و منجربه پلمپ طولانی مدت و جرائم مالی خواهد شد و به دادگستری ارجاع می‌شود.

🔺لازم به ذکر است که صنوف پر خطر: ۱- آموزشگاه‌های رانندگی ۲- گرمابه، سونا،ماساژ ۳-مراکز بازی و تفریح و گیم‌نت ۴-باشگاه های ورزشی و بدن سازی ۵- تالارهای پذیرایی و سالن های مراسم ۶- قهوه خانه ها ، چایخانه‌ها همچنان تعطیل خواهند بود و با متخلفین برخورد قانونی صورت می‌گیرد؛ دیگر اصناف با رعایت دستورات بهداشتی و اخذ مجوز از اتاق اصناف و ثبت نام در سامانه جامع سلامت مجاز به فعالیت می‌باشند.

*شورای اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خرمشهر*

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی