امروز

شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۴:۳۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

از ترس شیوع کرونا ماسک می زنیم ، اما فاضلاب خیابان و مناطق مسکونی را احاطه نموده است

 

 

کرونا ، ویروس و بیماری که مدتی برخی از نقاط کشورها و برخی شهرهای کشورمان را درگیر خود کرده است و علارغم تمهیدات لازم در کشور توسط مسولین مربوطه ، متاسفانه چندین قربانی در کشور داشته است.

به راستی اگر به دنبال مبارزه و ریشه کن نمودن ویروس و بیماری فوق هستیم ، از دیگر مشکلات بهداشتی نباید غافل ماند ، چرا که در صورت عدم توجه لازم و کافی در حل مشکلات این چنینی شاهد پیدایش کرونا های متعددی خواهیم بود که هزینه سنگینی برای سلامت و بهداشت و درمان و در نهایت اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

پس زدگی فاضلاب ، جاری شدن در مناطق مسکونی شهر ، خطر بزرگی سلامت شهروندان را تهدید می نماید.

نگاه دوربین ما ، به درخواست اهالی محترم بستان ، کوچه عقیل روبروی کتابخانه شهر بستان ، تصویری از مشکل فاضلاب و پس زدگی آن که چند روزی است باعث ایجاد مشکل و نگرانی مردم ناشی از عواقب سخت بالا آمدن فاضلاب ، بوده و با توجه به پیگیری اهالی منطقه و گزارش لازم به دستگاه های مربوطه ، ولیکن هنوز مشکل فوق مرتفع نگردیده است.

از مسولین و دستگاه های مربوطه خواهان پیگیری و رفع مشکل فوق هستیم و انتظار می رود حداقل دراین زمان که در حال ابلاغ جهت رعایت توصیه های بهداشتی به هموطنان جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا هستیم ، نسبت به رفع مشکل فوق ، همت بیشتری منظور گردد.

منتظر همت و پیگیری دستگاه های مرتبط جهت رفع مشکل فوق هستیم.

بستان نیوز
اسفند۹۸

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی