کد خبر : 27949
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۹

معضل پارکینگ های خودرو در شهرک ولیعصر مسجدسلیمان و لزوم تحقق حقوق شهروندی+ تصاویر

معضل پارکینگ های خودرو در شهرک ولیعصر مسجدسلیمان و لزوم تحقق حقوق شهروندی+ تصاویر

شبکه خبری خوزستان//برخی مستندات واصله از سوی شهروندان مسجدسلیمان حاکی از آن است که در پی جانمایی تابلوی برق در محدوده مجتمع های شهرک ولیعصر (عج) چالش هایی در خصوص پارک خودروی ساکنین مجتمع ایجاد شده است. موضوعی که نیازمند تعامل بیشتر  شرکت توزیع برق با ساکنین می باشد. به گزارش شبکه خبری خوزستان، جانمایی

شبکه خبری خوزستان//برخی مستندات واصله از سوی شهروندان مسجدسلیمان حاکی از آن است که در پی جانمایی تابلوی برق در محدوده مجتمع های شهرک ولیعصر (عج) چالش هایی در خصوص پارک خودروی ساکنین مجتمع ایجاد شده است. موضوعی که نیازمند تعامل بیشتر  شرکت توزیع برق با ساکنین می باشد.

به گزارش شبکه خبری خوزستان، جانمایی تابلوی برق در محدوده مجتمع شهرک ولیعصر(عج) مسجدسلیمان موجب شده تا اخیراً چالش هایی در خصوص پارکینگ ساکنین ایجاد شده است. از طرفی با توجه به قید شدن پارکینگ در صورتجلسه تحویل واحدهای مسکونی مجتمع های مورد اشاره، انتظار می رفت تا جانمایی تابلوی برق به شکلی انجام شود که روند پارک خودروها نیز با کمترین مشکل همراه شود.

از سوی دیگر انتظار می رود جانمایی تابلوی برق با رعایت حریم شبکه عمومی برق و در نظر گرفتن اصول ایمنی انجام پذیرد. موضوعی که با توجه به نزدیکی فاصله خودروهای پارک شده تا تابلوی برق احتمال بروز حادثه را نیز دارد. علاوه بر این در بند ۱۳-۵-۱-۳-۲ مقررات مربوط به مقررات ملی طرح و اجرای تأسیسات الکتریکی ساختمانها اشاره شده که “در اطراف تابلو باید فضای کافی برای انجام عملیات و تعمیرات و بازدید و غیر وجود داشته باشد.”

با تمام این تفاسیر جایجایی تابلوی برق با توجه به فضای موجود در محدوده کناری آن و ایجاد فاصله بیشتر با حدود پارکینگ موجود و خودروهای ساکنین می تواند به رفع چالش های موجود و جلوگیری از مخاطرات احتمالی منجر شود.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.