امروز

سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۳:۲۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

اتمام طرح آمارگیری در امیدیه

مدیر جهاد کشاورزی امیدیه از پایان طرح آمارگیری محصولات کشاورزی در این شهرستان خبر داد

سید داود علوی فرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه اظهار داشت: با هدف برآورد میزان سطح زیر کشت، میزان تولید و عملکرد و همچنین برآوردهزینه تولید کار آمارگیری محصولات زراعی امیدیه با حضور ۹ نفر از کارشناسان در سطح ۱۳ آبادی و ۲۸ بهره بردار منتخب به اتمام رسیده است.

وی افزود: هم اکنون اطلاعات اخذ شده در مراحل داده‌آمایی است که پس از اتمام این مرحله جهت انتشار اطلاعات به‌ دست آمده، نتایج به مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت جهاد کشاورزی ارسال می‌شود.

علوی فرد ادامه داد: طرح آمارگیری از پروژه محصول گندم و جو و سایر محصولات زراعی سال ۹۹-۹۸ از اوایل آذرماه در امیدیه آغاز شد مدیرجهادکشاورزی امیدیه عنوان داشت:

خرید و توزیع بیش از ۲ هزار تن ذرت علوفه ای در امیدیه

مدیر جهاد کشاورزی امیدیه از خرید و توزیع بیش ۲ هزار تن ذرت علوفه ای چاپر شده دراین شهرستان خبر داد

سید داود علوی فرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه گفت: در ۹ ماه سال جاری میزان ۲هزار و ۱۰۰ تن ذرت علوفه ای چاپر شده وسط تعاونی فکور امیدیه خریداری و در مجتمع دامپروری شهرستان امیدیه توزیع گردید.

علوی فرد افزود: استفاده از ذرت علوفه ای چاپر شده ضمن فراهم کردن شرایطی جهت ماندگاری زیاد این. محصول، ارزش غذایی این محصول را نیز افزایش میدهد

وی درپایان گفت: بالا بردن راندمان تولید شیر و گوشت، ترغیب سرمایه گذاری در بخش دام و حمایت از دامداران صنعتی را از مهمترین اهداف این کار در مجتمع دامپروری امیدیه ۲۸ واحد پرواربندی گوساله با تعداد ۳۲۰۰ راس گوساله پرواربند و ۱۰ واحد گاو شیری با تعداد ۲۴۵ راس گاو شیری دارد. خبرنگارناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی