امروز

جمعه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۳:۱۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان با اشاره به عقیدتی سیاسی سپاه به عنوان بُعد مهم و ضرورت توجه ویژه به آن، گفت: ولایتمداری پاسداران و بسیجیان در همه حوادث حضور فعال بر مبنای تکلیف‌گرایی است.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور در مراسم بزرگداشت هفته عقیدتی، با اشاره به سالروز عقیدتی سیاسی سپاه اظهار داشت: نیاز به استفاده و پشیبانی بیشتر نماینده ولی فقیه استان خوزستان در حوزه معرفت‌افزایی است.

وی با اشاره به عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران به عنوان بُعد مهم و ضرورت توجه ویژه به آن، بیان کرد: ولایتمداری پاسداران و بسیجیان در همه حوادث حضور فعال بر مبنای تکلیف‌گرایی است.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان خاطرنشان کرد: هدف از حضور امروز در راستای آمادگی گام برای استفاده از پشتیبانی‌های نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه است تا بتوان در جهت اهداف گام برداشت.

سپاه پاسداران از ابتدای شکل‌گیری تاکنون یک ذره زاویه با انقلاب نداشته است

همچنین حجت‌الاسلام عبدالرضا رستگار مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان اظهار داشت: سپاه پاسداران از ابتدای شکل‌گیری تاکنون یک ذره زاویه با انقلاب نداشته است.

وی بیان کرد: علت عدم انحراف سپاه پاسداران فرمانبری از ولایت فقیه است و اطاعت از نماینده ولی فقیه در استان در واقع اطاعت از فرمان ولایت فقیه می‌دانیم.

بیشتر بخوانید>  مدیر حوزه‌های علمیه کشور: طلاب و روحانیون تا برطرف شدن مشکلات همراه سیل‌زدگان هستند
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی