امروز

شنبه, ۲ شهریور , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۶:۵۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

گروه های جهادی به مردم مسجدسلیمان قول خواهند داد تا پایان بازسازی ها درکنار آنها بمانند

ستوان یکم پاسدار صالحی فرمانده حوزه مقاومت بسیج یکم شهید دستغیب مسجدسلیمان گفت : با توجه به اولویت بندی که با هماهنگی نوسازی مدارس شهرستان تعیین شده بود عملیات بازسازی این مدارس شروع شد که با اقدامات انجام شده قرارگاه جهادی حوزه شهید دستغیب، تاکنون هنرستان حضرت آمنه(س) چهاربیشه و دبستان روستای تقی آباد, دبستان امام سجاد(ع) مالجونکی, دبیرستان انقلاب نمره چهل به اتمام رسید.

به گزارش شبکه خبری خوزستان ،ستوانیکم پاسدارامین صالحی فرمانده حوزه مقاومت بسیج یکم شهری شهید دستغیب درگفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد:با توجه به زلزله ۵/۷ ریشتری که مدتی پیش در مسجدسلیمان اتفاق افتاد و آسیب دیدگی وسیعی را در سطح منازل و مدارس مسجدسلیمان ایجاد کرد طی بازدیدی که فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سلامی و فرماندهی سپاه حضرت ولیعصر(عج) سردار شاهوارپور از مناطق زلزله زده به عمل آوردند دستور سریع جهت بازسازی مدارس آسیب دیده را صادر کردند.

وی افزود: در ادامه نیز فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه مسجدسلیمان جناب سرهنگ حسینی با دستور به قرارگاه جهادی حوزه شهید دستغیب, گروه های جهادی شهید سلیمانی، شهیدابراهیم هادی و انصارالمهدی(عج ) بلافاصله وارد عمل شده و شروع به بازسازی مدارس آسیب دیده کردند.
ستوان یکم پاسدار صالحی اضافه کرد: با توجه به اولویت بندی که با هماهنگی نوسازی مدارس شهرستان تعیین شده بود عملیات بازسازی این مدارس شروع شد که با اقدامات انجام شده قرارگاه جهادی حوزه شهید دستغیب ، تاکنون هنرستان حضرت آمنه(س) چهاربیشه و دبستان روستای تقی آباد, دبستان امام سجاد(ع) مالجونکی, دبیرستان انقلاب نمره چهل به اتمام رسید.
وی گفت : البته با همکاری قرارگاه سازندگی ناحیه مقاومت سپاه پاسداران شهرستان نیز دو مدرسه دارالفنون و شهید منتظری تکمیل شد که در نهایت با تکمیل این شش مدرسه فاز اول این طرح به اتمام رسید.

ستوان یکم پاسدارصالحی خاطر نشان کرد: اقدامات انجام شده گروه های جهادی در سطح این مدارس شامل زیرسازی، سفیدکاری, لکه گیری و رنگ آمیزی و زیباسازی بوده است .

بیشتر بخوانید>  مشاور امور محیط زیستی فرمانداری مسجدسلیمان منصوب شد

وی در ارتباط با محل تامین اعتبار بودجه این طرح تصریح کرد: بودجه این طرح توسط سپاه حضرت ولیعصر (عج ) استان خوزستان تامین اعتبار می شود.

فاز اول شش مدرسه بوده که به اتمام رسید و فاز دوم نیز شامل پنج مدرسه است که با هماهنگی و اولویت بندی نوسازی مدارس در دستور کار قرار خواهند گرفت که شامل مدارسی چون هاجر ، فردوسی، بنت الهدی و تعدادی دیگر خواهند بود.

صالحی در پایان از حضور پررنگ گروه های جهادی در کنار مردم در این شرایط خبر داد تاکید کرد: از طرف گروه های جهادی به مردم مسجدسلیمان قول خواهیم داد تا پایان بازسازی ها درکنار آنها خواهبم ماند تا کمی ازدرد و رنج مردم شهید پرورشهرستان مسجدسلیمان بر طرف نماییم.

برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی