امروز

شنبه, ۲ شهریور , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۶:۵۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شادگان:
منتشرکنندگان شایعات در فضای مجازی شریک جرم هستند
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شادگان معتقد است کسانی که شایعات ، اخبار فیلم یا تصاویری غیر واقعی را در فضای مجازی منتشر می کنند، شریک جرم محسوب شده و با آنان برخورد خواهد شد.
رضا کیانی راد در گفتگو باخبرنگارما درشادگان، درپی انتشار فیلم
کشته شدن هشت نفر در مراسمی و نسبت دادن آن به شهرستان شادگان توسط برخی کابران فضای مجازی اظهار داشتت: این فیلم قدیمی و مربوط به یکی از کشورهای مجاور است و خبر منتشر شده مبنی بر وقوع آن در شادگان صحت ندارد.
وی همچنین به کابران فضای مجازی وشایعه کنندگان هشدار داد حد الامکان در نقل وقایع واخبار دقت کافی کنند وقبل از هرگونه کپی وانتشار خبر از صحت وسقم آن مطمئن شوند.
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شادگان با بیان اینکه با شایعه کنندگان و افرادی که اذهان عمومی را تشویش می کنند برخورد متناسب با قانون انجام می شود.
وی به افزایش شاخص های امنیت در شادگان اشاره کرد و افزود: به فضل الهی در پی اقدامات قضایی ، انتظامی و امنیتی مجاهدان عرصه عدالت و امنیت و همکاری خوب مردم عزیز شادگان، شاهد کاهش محسوس تیراندازی در مراسم ها هستیم.
کیانی راد در پایان گفت: عده ای از عناصر معاند داخلی و خارجی برای مقاصد شوم که ما اطلاع داریم تلاش می کنند چهره ای زشت و ناامن از شادگان در اذهان مردم ایران ارائه بدهند تا باعث خروج مردم مومن و ولایی از این شهر و تمرکز جمعیت اشرار در این شهر برای تمرین و انجام اقدامات ضدامنیتی در آینده در سطح کشور شوند.
خبرنگار/ناصرحکیمی

بیشتر بخوانید>  جهادگران همچنان در تکاپوی پاکسازی حمیدیه+تصویر
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی